Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Roborovszki törpehörcsög?

Roborovszki törpehörcsög?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó választás? mennyire hangos úgy általában éjszakánként? Tudom, hogy szeret meglógni, de igaz a terráriumból nem ugrik ki? Szóval szerintem olyan mint egy dzsungáriai csak kicsit vadabb ez igaz?

2012. aug. 1. 15:05
 1/3 gagamama ***** válasza:
Szia hangos lesz nappal alszik éjszaka meg mindig ki akar majd szökni sok sikert az alváshoz.
2012. aug. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azzal nincs gond hogy ha hangos.Nagyon mély alvó vagyok. (Nem is tudom miért kérdeztem :D ) De, hogy ha csak ennyi gond van vele hogy szökik és hangos akkor nincs vele különösebb gond. :)
2012. aug. 1. 18:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos eleinte félénk.

Nálunk egész éjjel futókerekezik de a nappaliba van igy nem hallom.

3hete vettük már rámegy a tenyeremre pucolt szotyiér és mazsoláért.Reggelente még fent van 6-7 körül akkor szeliditem sajtdarabkát túrót és az elöbb már emlitett dolgokkal kézböl etetem.

2012. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!