Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megfelelő a törpenyuszim...

Megfelelő a törpenyuszim viselkedése? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Üdv! Van egy 10 hetes törpenyuszim, másfél hete van nálam. Nagyon hamar megszokta az új helyét, szinte az első nap. Pár nap alatt teljesen összebarátkoztunk, kapott oltást, megfelelő a ketrece, minden szükséges dolog megvan neki.

Van egy házikója, de ahelyett, hogy belemenne, direkt mindig felborítja és úgy mászik bele vagy a tetejére. Nagyon kíváncsi, minden érdekli, a házban van, de kiviszem az udvarra naponta. Nagyon sokat eszik, de ez természetes a rágcsálóknál gondolom. Hihetetlenül szelíd, szoktam nyúlhámmal sétáltatni a fűben. Csak az a baj, hogy a szelepes önitatójából nem nagyon iszik, inkább kistálból. Azzal csak az a gond, hogy belepiszkít időnként. De örülök,hogy boldog itt nálunk :)

Szerintetek megfelelő a viselkedése?



2012. aug. 1. 21:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Tegnap kimentem a rétre, ahol éppen begyűjtötték a lekaszált szénát az állatoknak, és hoztam belőle néhány öllel meg szedtem lucernát, így is jó?
2012. aug. 3. 10:31
 12/13 anonim ***** válasza:
Jó az a széna is, csak szedd ki belőle a vastagabb részeket, nehogy a szemét megszúrja vele.
2012. aug. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. aug. 6. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!