Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy győzzem meg a szüleimet,...

Hogy győzzem meg a szüleimet, hogy tarthassak hörcsögöt?

Figyelt kérdés
Nagyon vágyom egy Dzungáliai törpehörcsögre de anyukám falra mászik az ilyen állatoktól!Nem merem feltenni a kérdést mert félek hogy nemet válaszol!Szerintem azzal fogok próbálkozni hogy névnapi ajándékként kérem!Csak az a baj hogy október 6.-án lesz a névnapom és az nagyon messze van még!Légyszíves írjatok tanácsokat hogyan tudnám meggyőzni anyukámat! 13/L
2012. aug. 2. 16:20
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Szia,

Ugyan ebben a cipőben járok én is csak én sünit szeretnék kérni!Már mindent próbáltam,de semmi..lehet hogy én is névnapomra kérnék,ami szept.8-án van,de nemhinném hogy kapok..:( Aki tud nekem is segítsen légyszíves,ugyan ez a kérdés van bennem is!:)

13/Lány vagyok én is :)

2012. aug. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 bunnyboo ***** válasza:

kérdez:meg kell szerettetned anyudat az állatokkal! Mennyetek el együtt kutyakiállításra, vagy akár csak kisállatboltba, lovagolni... talán megváltozik majd a véleménye az állatokról!

1. kommentelő: mutasd meg, hogy felelősséget tudsz vállalni bármiért! vigyázz tesódra/unokatesódra.

2012. aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 bunnyboo ***** válasza:
*kérdező
2012. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 bunnyboo ***** válasza:
*menjetek (bocs hogy így kijavítgatom :))
2012. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
1 hozzászóló vagyok : tesójaim 20 és 23 évesek,nem hinném hogy kell rájuk vigyáznom már :D
2012. aug. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Anyukám szereti az állatokat csak a rágcsálóktól undorodik/fél.
2012. aug. 2. 16:30
 7/35 bunnyboo ***** válasza:

unokatesód sincs? kár, hát akkor házimunka talán bejöhet..

Kérdező: állatkert, és nyuszisimogató? mutass neki neten vicces videókat hörcsögökről... így talán oldódik majd a feszültsége a rágcsálókkal kapcsolatban

2012. aug. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Megpóbálom!Köszönöm!
2012. aug. 2. 16:35
 9/35 bunnyboo ***** válasza:
nincsmit :)
2012. aug. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Mutass anyudnak aranyos höris képeket és mondd el hogy mennyire nagyon szeretnél te is olyat.

Én patkányt akartam, lett is. Pedig annak sokkal rosszabb híre van és nagyon nem akarták. Azóta már családtag és mindenki szereti. Az is aki előtte félt tőle.

2012. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!