Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen társat ajánlatok és...

Milyen társat ajánlatok és elfogadja?

Figyelt kérdés
eddig 2 degum vt de tnap meghalt az egyik és a másik folyton sir keresi és magányosan üldögél szeretnék venni neki 1 társat ha lehet nm degut
2009. júl. 18. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem degut vegyél mellé. Már az etetésük miatt is, másrészt a fajtatársukkal érzik a legjobban magukat.
2009. júl. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyulat is vehetsz már ha nem bántják egymást
2009. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyulat? Jézusom nehogy a kis degu mellé nyulat vegyél! Egyrészt agyontapossa, másrészt sokkal nagyobb és teljesen más ketrec kell neki mint a degunak, harmadrészt tutira bántaná a kicsit. A legjobb az lenne, ha egy kölyök vele egynemű degut vennél, különböző fajú állatokat nem igazán lehet problémamentesen tartani.
2009. júl. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
monndjuk az etetés nem lenne nagy probléma mert az én degumnak rossz a foga vagyis az also és igy nm tudja a felsőt koptatni és az folyamatosan nő igy járok vele dokihoz aki rendszeresen levágja... csak azt a kaját tudja megenni amit előre feldarabolok neki kedvence a dio meg a barack dion él szinte egész télen mert mást nem hajlando megenni most mér kb 2 éve ugyhogy 1 kicsit girnyes olan mint 1 puputeve mert a gerince annyira meghajolt de azér jol tartja magát egész nap fut a mokuskerekébe =) legalábbis eddig futott amig nm halt mmeg a másik ami ráadásul az anja vt mvel régebben degukat pározattam melesleg jol kerestem vele =)
2009. júl. 19. 18:11
 5/5 A kérdező kommentje:
amugy én imádom az állatokat és nyulakat is tartunk vagyis az ősök és épp most vannak kicsik=) irto cukik =) de sztem se a a legjobb választás nyullal tartani esetleg törpenyullal mer nagyon nagyra nőnek a legnagyobbunk mondjuk az kan 8 kilos=)
2009. júl. 19. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!