Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög hordozó? Ára? Tapaszta...

Hörcsög hordozó? Ára? Tapasztalat? Többi lent

Figyelt kérdés
Pestre utaznánk vonattal és ott lennénk 3 napig addig kibírják hordozóba?(törpehörcsögök)
2012. aug. 12. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem jobban járnak, ha otthon maradnak egy halom kajával.
2012. aug. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hörcsöghordozó azt a célt szolgálja, hogy a kisállat utazás közben könnyen szállítható legyen. Viszont 3 napig semmi esetre se hagyd benne, mert ez túl kicsi hely neki!!! Én takarítás közben sem ebbe szoktam rakni őket, mert nagyon drágák. Egy sima befőttes üveg is megteszi.
2012. aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor inkább itthon hagyom csak félek hogy meglógnak :/
2012. aug. 13. 16:42
 4/5 anonim válasza:
100%
hát maximum adig hagyd benne amedigg utaztok utánna vedd ki és vidd el a ketrecet is. otthon ne hagyd!!!! inkább add oda egy megbízható embernek
2013. ápr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Félsz hogy meglógnak? Olyan helyen vannak, hogy ki tudnak szökni? Másfelől pedig nem egyet tartasz? Azt ugye tudod, hogy magányos állatok, és nem tűrik a társaságot?
2013. ápr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!