Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá apumat hogy...

Hogy vegyem rá apumat hogy elvigyük a nyuszit is nyaralni?

Figyelt kérdés

Mert nem szeretném őket itt hagyni barátnőmnél.Mert ő sajnos nem nagyon érti meg hogy az én nyuszim nagyon félénk,nem olyan mint a többi nyuszi.És nem szeretném hogy mire hazajövök legyen egy agresszív nyuszim:S

Meg pl olyanokat csinál vele amiket nem szeret hátulról simogatja megakarja fogni pedig azt nem szeretik a nyuszik,és hát nagyon féltem:S

Esetleg volt már valaki ilyesmi helyzetbe?



2012. aug. 13. 10:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ahova megyünk ott megengedik az biztos!

Máskor jól viselete az utat semmi baja nem volt tőle bár az csak fél óra volt és január:D

De most is viszek neki hideg palackot hogy hűtse+végig ott lennék mellette:S

Ha apum nem fogja megengedni akkor úgyis átvisszük barátnőmhöz nem tudok mit csinálni:'(

2012. aug. 14. 08:31
 12/12 A kérdező kommentje:

apu nem engedi:(

elvileg a nővérem lakótársai majd vigyáznak rá:)

csak most az a baj hogy barátnőm megsértődött hogy nem neki adom,próbáltam elmagyarázni hogy ott túl nagy a nyüzsi ott és azért nem de tudtok még valamit hogy mit mondhatnék neki?

2012. aug. 16. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!