Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Behozhatnám a házba?

Behozhatnám a házba?

Figyelt kérdés
Olyan helyen lakunk ahol hátunk mögött erdő van. Illetve a kert hátába. Már láttak arra felé nyestet rókát meg mindent, de ha találnák egy vad hörcsögöt, behozhatnám a házba? Nem lenne veszélyes vagy nem harapna meg? Van itt valaki aki már egy mezőről hozott haza egy hörit?

2012. aug. 14. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hagyná, hogy megfogd, harapósak.
2012. aug. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha meg is tudnád fogni még akkor is kirágná magát a téglaházból is.Nekünk egy sünink van amelyik ha adok a cicának enni odaszalad és megeszi a macskakaját :) Egyszer poénból behoztam a házba körbejárt,de nem volt elragadtatva és visszament a diófa alá.
2012. aug. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugye azt tudod, hogy ami itt a szabadban él, az nem aranyhörcsög, hanem ahhoz képest egy nagy böszme agresszív "dög"?? Még ha be is tudnád fogni, nem tudnád megszelídíteni, kiszenvedés lenne neki a fogság. Ha hörcsögöt akarsz, akkor inkább vegyél aranyhörcsögöt vagy törpehörcsögöt.
2012. aug. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Áhhhhh, agresszív dögök, nem való fogságba.Neked megy, megtámad,jól megharap.Olyan mint a vad patkány.Inkább vegyél egy aranyhörcsögöt.300FT.
2012. aug. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tom hogy annyiba kerül, és mindenkinek: köszi:)) de akkor nem hozom be, mert már volt sok hörcsögöm de már vagy 4 éve nincs, meg a vad hörcsögbe az tetszik hogy sok féle szín van benne. de egy oldalon azt olvastam hogy a vad hörcsög 1500 ft környékén van.
2012. aug. 14. 13:30
 6/7 Dávkapcs ***** válasza:
Szerintem harapna és talán betegséget terjesztene.
2012. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most jut esembe a betegségről hogy engem a bolhák mindíg támadnak ezzért nem lenne jó ://
2012. aug. 16. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!