Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudnátok segíteni, egy nagyon-...

Tudnátok segíteni, egy nagyon-nagyon beteg hörcsögön?

Figyelt kérdés
Reggel csak le volt lassulva, de estére, véresek voltak a szemei, és az egyik szeme, úgy ki van dúzzadva, hogy nem tudja becsukni, a másikat, meg nem tudja kinyitni, mert a vértől összetapadt.Kamillateával borogadtam, de most már nem akarom zavarni, mert félek, ez az utolsó alvása. De ha tudtaok olyat, amivel tudok rajta segíteni, akkor köszönöm előre is!( És azért nem viszem orvoshoz, mert az előző hörcsögömmel is csak egy dolgot tudott csinálni: elaltatta.)
2012. aug. 14. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
valószínűleg ezzel is az lesz, és akkor nem szenved szegényke kitudja meddig hanem egyből tul lesz a legrosszabbon! ha nem altatja el a doki akkor szegény szenved addig :( de az sem biztos hogy el kell altatni! szerintem jobb ha elviszed hogy nézze meg!
2012. aug. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Márpedig te nem vagy orvos hogy meggyógyítsd, ki tudja mi baja. Orvoshoz kell vinni, talán még tud segíteni rajta, talán már nem, akkor elaltatja. Mindenképp jobb mintha hagyod szenvedni.
2012. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jó, mehkérem aput, hogy vigyen el
2012. aug. 14. 16:15
 4/6 A kérdező kommentje:
MEGHALT! Ott voltunk már az orvosnál, de egyszercsak leállt a kicsi szive! :'((( Nagyon rossz!
2012. aug. 14. 21:30
 5/6 anonim ***** válasza:

sajnálom :( milyen höri volt és mennyi idős?

1. voltam

2012. aug. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5 hónapos, és fehér aranyhöri :(
2012. szept. 26. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!