Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ugye nem fog meghalni a degum?

Ugye nem fog meghalni a degum?

Figyelt kérdés

Sziasztok, én írtam azt a kérdést, hogy Mit tegyek, ha a degum kövér.

Most pont az ellenkezőjére vagyok kíváncsi, ha lehet, minél hamarabb válaszoljatok, légyszi. A degum itt fekszik a kezemben, de csont és bőr szegény...Enni is nagyon-nagyon nehezen eszik, ha rágja a kaját, bekábul, és nem eszi meg hanem a kaja ottmarad a szájában...

Szörnyen aggódom, hogy nehogy meghaljon...Mondjátok, mit tegyek????????


2009. júl. 22. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Fuss vele a dokihoz!

Lehet hogy cukorbeteg!

Nem tudsz mást,csak egy doki segíthet!De nagyon gyorsan,mert minden perc számít!Ne tétovázz,remélem jobban lesz!

2009. júl. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Huh, most eléggé meg vagyok ijedve...:O

Sietek is vele dokihoz...

2009. júl. 22. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:
írd meg mi volt! Jobbulást neki:(
2009. júl. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 degum van és engem is érdekel mi volt vele!Remélem jobban van!Írj,hogy mi volt!
2009. júl. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Senkit nem szeretnék elszomorítani, de sajnos az a degum elpusztult...Elvittem orvoshoz, és az derült ki, hogy kiszáradt, valamint hogy teljesen lelapultak az őrlőfogai, mert nem rágott rájuk, mindig csak az első kettőre rágott. Ezért óvva intenék mindenkit, hogy SOHA ne hagyja senki se:

1, vagy a napon, hogy süsse a degucskát

2, vagy hűvös, hideg víz nélkül

3, vagy pedig fogkoptató nélkül, szóval vegyetek neki KALCIUMOS fogkoptatót, és ne fát.

Remélem segítettem sok emberkének..:)

Ja, és a másikra, nagyon vigyázok, bár fél egyedül, de nagyon szeret velem játszani. ^^

2009. júl. 28. 09:14
 6/7 anonim ***** válasza:
részvétem...:(
2009. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
R.I.P szegény :( :(
2011. jan. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!