Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szereintetek mijen kisállat...

Eveteve kérdése:

Szereintetek mijen kisállat lenne jó osztályállat (ok) nak?

Figyelt kérdés
Pl: hal,hörcsög... ijesmi?

#nem plüs
2012. aug. 17. 17:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Csak tudod.. nem csak felszerelés kell.. :P

Heti vízcsere, szűrőtisztítás, és persze az is , hogy hal vásárlás előtt várjunk 3 hetet úgy, hogy fel van töltve vízzel ( és a szűrő is megy) az akvárium! :)

2012. aug. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
tudom tudom csak remélem tudok dönteni
2012. aug. 17. 20:56
 13/20 anonim ***** válasza:
Nagyon babrás dolog kisállatot tartani iskolában. A rágcsálókat állandóan fogdosnák, a hallal viszonylag sok munka van, a madár meg nem csendes. Nem tudom, de esetleg ha állatkertben fogadnátok jelképesen örökbe egy állatot, és támogatnátok, kimennétek hozzá?
2012. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Az éjszakai rágcsálókat zárjátok ki!

Akkor fognak aludni, amikor ott vagytok, és éjjel meg unatkoznak nélkületek. (Pl. höri)

2012. aug. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
mi már kb egy éve akarunk.aztán most meg végképp mert a 4edikeseknek is van egy kis hörijük aztán mégegy másikosztálynak is.Ezértmi se akarun klemaradni pláne hogy minden osztály töllünk szette és ök már meg is kapták.MI CSAK AZÉRT NEM MERT AZ OSZTÁLYFŐNÖKÜNKET MÜTENIKELLET AZTÁN KB NEGYED ÉVIG MINDIG VALAKI MÁS JÖTT BE OSZTÁLYFŐNÖKIRE,utánna meg ígyis ujj volt az osztfőnök és a tengerimalacot nem engedte inkább azt mondta hogy hörcsög talán mot ami lessz évbe.:D ugyhogy váááááá
2012. aug. 18. 10:36
 16/20 anonim ***** válasza:
Figyelj: mit szólnátok egy teknőshöz? Nem nehéz tartani, jó kis állat. :) Nem drága és összefogdosni sem fogják.
2012. aug. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
jóötlet megkérdezem majd
2012. aug. 18. 18:10
 18/20 anonim ***** válasza:
A teknős lenne szerintem a legideálisabb állat. Ezt nem fogdosná halálra a gyereksereg, nem hangos. Bár takarítani még attól kellene...
2012. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Még egy érv a teknős mellett: jól viselné az állandó költözést.
2012. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Beszéltem az eggyik ismerősömmel ő kisállatkereskedésbe dolgozik és a hörcsögöt a jánlotta
2012. aug. 22. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!