Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan FÉRFI/FIÚ, aki...

Van itt olyan FÉRFI/FIÚ, aki a meglévő barátnőjét választotta egy új lány helyett és megbánta később?

Figyelt kérdés

Elmesélnéd a történeted, hogyan láttad mindezt később ..stb. ?

Férfiakat kérdezek.


2010. szept. 11. 00:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Komolyabb kapcsolatr gondolok, ami hosszabb, a családok is ismerik egymást, együtt laktok, stb.
2010. szept. 11. 00:34
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt bántam meg, hogy akkor félreléptem de azt nagyon!


Örök tanulság volt!

Hogy soha többé senki más csak aki most van!

2010. szept. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mennyi idős vagy ?

Egyszeri alkalom volt vagy több ?

2010. szept. 11. 01:07
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazán sajnálom a helyzeted, bár én most férfiak válaszát vártam.

Mennyi nő van a fórumon ..!

2010. szept. 11. 01:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bar en sem vagyok ferfi, leirnam, hogy velem tortent ilyen. Egy fiu elkezdett "udvarolni", aztan kiderult, hogy van baratnoje (errol nem tudtam, a baratnovel veletlen futottam ossze, igy derult ki, amugy nem tortent koztunk semmi a fiuval testileg, de szerintem az erzelmi megcsalas is megcsalas). A baratnoje raadasul terhes volt es mar volt egy masik ferfitol is gyereke es a fiu ot valasztotta. Es milyen jol tette, mert en utana megismertem a ferjemet, akit ossze sem lehet hasonlitani az ilyen megcsalos fereggel. Szoval orulok utolag, hogy igy alakult.
2010. szept. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 jujube ***** válasza:
100%

A tapasztalatom az, hogy amikor egy ferfi kezd el kikacsingatni egy meglevo kapcsolatabol, ott valami gaz van..

De elszakadni/szakitani nem ket perc... sok ido amig elengedik egymast...Osszeveszes, szakitas, kibekules, szakitas... stb. sokaig tarthat.

En nem kovetkeznek egybol, egy ilyen epp szakitason tullevo ferfinel elsonek - az elozo baratnoje utan.

Altalaban csak megerosodnek az uj nonel, igernek fut-fat, aztan amint az ertekrendjuk helyreallt, mar tudjak megint mit akarnak, es tovabblepnek.. Te meg ott maradsz romjaidban.

Mindig az stabilabb, aki tobbet tud ajanlani, es jobb....

Hogy ez esetenkent mi, az emberfuggo.

Azt hogy valaki barmit is megbanjon utolag, majd a te viselkedesed es hozzaallasod a dologhoz fogja kivaltani, hogy kepes vagy-e ereztetni, hogy veszteseg vagy...

:)

Akinek mas jobban kell, az szamomra nem lenne veszteseg:)

szia..

2010. szept. 11. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Nő vagyok, de ha már ezen agyalsz, akkor válaszd azt az újat válaszd, akin ábrándozol. Lehet, hogy az sem lesz jó, de a mostani is a végét járja nagyon úgy nézem!!! Remélem nincs gyerek, meg ilyesmi, "csak" egy szimpla kapcsolat.
2010. szept. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: bocs a hibákért, de elég korán van még!!
2010. szept. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!