Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek nem fogja bántani...

Szerintetek nem fogja bántani a meglévő kutyusom az újat, ha ő is lány lesz?

Figyelt kérdés
Van egy Westim (lány), aki 3 éves és szeretnék mellé még egy Westit,az is lány lenne.
2012. márc. 6. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
a kölyökkutyákat elvileg elfogadják, nemtől függetlenül. ritka kivételek persze vannak
2012. márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha valamikor akkor később fogják "bántani" egymást,ha nem ivartalaníttatod őket. A szukák sokszor mocskabban a kanoknál. Egymással
2012. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem lesz semmi baja,ha ivartalanítattom?
2012. márc. 6. 14:25
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor lehet baja,ha nem teszed. gennyes méhgyulladás, méhrák, emlődaganat. Ha ivartalaníttatod,akkor ezeket biztos megússza (és nem tüzel neked 3hétig)
2012. márc. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amíg kicsi addig nem valószínű, majd ivarérés után... nálunk van itthon néhány szuka akiket ha össze engednék tuti kinyírnák egymást, kanokkal soha ilyen gondom nemvolt azok tarthatóak együtt ha rendesen vannak nevelve de szukáknál főleg tüzelési időszakban kiszámíthatatlan a dolog (legalábbis az én fajtámban a többi tenyésztő is erre panaszkodik) de vannak fajták ahol ez egyszerűbb... Mindenképpen ajánlom mind a két kutya ivartalanítását
2012. márc. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Így van, ivartalaníttasd majd őket.

Ill. én valszeg úgy csinálnám, hogy hagynám, hogy a kutyám válassza ki a kölyköt.

2012. márc. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ezt nem is tudtam. anyum két kanja mellé kaptam én is egy kan kölyökkutyát. kicsiként rendesen pesztrálták, játszottak vele. amikor kezdett nagyobbacska lenni, előfordult, h acsarkodtak vele, a falhoz szorították. az enyém vette az adást, elfogadta, h most neki kell engednie, ha be akar illeszkedni, hisz már ő is felnőttnek számít. kialakították a falkasorrendet, amiben az enyém lett a legutolsó. onnantól kezdve újra spanok voltak, sosem bántották,sőt, kifejezetten jó kis csapat lettek így hárman. nem gondoltam volna, h szukáknál ez "vérre megy".
2012. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem is két szukám van együtt nem kölykök nincsenek még ivartalanitatva (lehet lesz az egyik) és semmi bajuk nincs egymással.

igaz az ívartalanítatással sok betegségtől megóvod a kutyusod.

2012. márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nálunk is két lány kutya van az egyik 10 éves a másik 9 hónapos, sose bántották egymást annyi hogy az idősebb rendre utasítja ,de amúgy semmi nem volt.. kanoknál sokkal gyakoribb..enyémek sincsenek még ivartalanítva az idős nem is lesz,de a kölyköt majd fogjuk..
2012. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!