Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Otthon maradnál a nyusziddal?

Otthon maradnál a nyusziddal?

Figyelt kérdés

Nincs jól a nyuszim, az állatorvos szerint csak túl ette magát, de én azért aggódok..

Suliidőben volt egyszer ilyen, itthon maradtam inkább vele.


Most már talán kezd kicsit jobban lenni, de még mindig rosszul néz ki és alig eszik. Holnap programom lenne, de nem tudom, elmenjek-e.. 12-estig nem lennék itthon.


Szerintetek? Inkább maradjak itthon és figyeljek rá, pátyolgassam, vagy menjek el? Szívem szerint maradnék...


2012. aug. 19. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én maradnék.Nem lennék nyugodt.Bár amúgy is túlaggódó vagyok.

Egyébként milyen program?

2012. aug. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hallgass a szívedre!Sztem úgyse tudnál felszabadultan bulizni,mert mindig ott motoszkálna a fejedben,hogy vajon most mi van a nyuszival...
2012. aug. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Parlament-látogatás családdal meg a barátommal.

Szívem szerint maradnék..

2012. aug. 19. 19:55
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem bulizás.


Igen, sokszor gondolnék rá. Így itthon könnyű, akármikor ránézhetek, simizem, beszélek hozzá, hátha elősegíti a gyógyulását.. Na meg ha hasmenése lesz, akkor lehet elkések, ha este hazaérek.. :S Ettől félek... Éjjel is felkeltem hozzá párszor..

2012. aug. 19. 19:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Családtagot,rokont,ismerőst,barátnőt nem tudsz megkérni,hogy kicsit felügyeljen a nyuszira?Tudom ilyenkor(20-án) mindenki megy valahova de lehet ráérne valaki...
2012. aug. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, senki nincs. Családdal megyek, barátnők nincsenek a közelben.
2012. aug. 19. 20:01
 7/11 anonim válasza:
Én maradnék a helyedben. Már ha érzi hogy vele vagy is kicsit jobban érezheti magát:)
2012. aug. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor vagy mész vagy maradsz.:D Én maradnék ebben a helyzetben.Sajnos néha az élet válaszút elé állít..
2012. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A parlament megvár. Holnap amúgy is nyílt nap lesz, annyian lesznek, mint az oroszok. Ilyenkor csak végigrohanni lehet az épületen, mert nyomnak hátulról, mint a gép!


Egész évben lehet menni ingyen a parlamentbe, csak előtte be kell jelentkezni.

2012. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Végül elmentem, de nem a parlamentbe, hanem a barátommal kettesben voltam.

Reggel már evett, jobb kedvű volt a nyuszim, szóval nyugodtabban hagytam itthon, és most már teljesen rendben van, szerencsére :)

2012. aug. 20. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!