Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Együtt" maradnál e egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Együtt" maradnál e egy ilyen beteg lánnyal, és így?

Figyelt kérdés

"Együtt" maradnál e vele évekig, ha sok személyiségproblémája van, apróságokon kiborul, szuicid hajlamú, társfüggő (tőled függ és a létezést nem tudja elképzelni nélküled) olyan mintha a szülei nem tanították volna meg semmire, és Te magadra vállalod hogy kiképezed a csaj személyiségét, és segítesz neki, törődsz vele.

Azért az idézőjel, mert az év legtöbb részében távkapcsolatotok van, hivatalosan nem jártok (mégis féltékenykedik rád), egyikőtök se szerelmes kimondottan. :D

Lehet szeretni is, a hibái mellett vannak olyan dolgai amiért bele lehet bolondulni, nagyon édes lány, és senkinek nem akar rosszat, csak nagyon sokat hibázik. Illetve nyitott könyv az egész életetek egymás számára, titkaitokat is megosztjátok egymással. Viszont van hogy úgy érzed idegileg felőröl.


2012. aug. 17. 08:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
ha már az én idegeim mennének rá, hagynám az egészet. nem ér annyit. öngyi úgyse lesz, ha meg igen az az saját hibája.
2012. aug. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretném akkor semmiképp nem maradnák vele!
2012. aug. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

-apróságokon kiborul, szuicid hajlamú, társfüggő (tőled függ és a létezést nem tudja elképzelni nélküled)

-az év legtöbb részében távkapcsolatotok van

-idegileg felőröl

-egyikőtök se szerelmes kimondottan


NEM

2012. aug. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy szeretem. De ez már régen nem olyan "szerelmi fellángolás", inkább gondoskodás.
2012. aug. 17. 08:48
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy kiskutyát, azzal jobban jársz.
2012. aug. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Én eléggé kísérletező kedvű vagyok ilyen téren, szóval egy személyiség-nevelést valószínűleg kipróbálnék. Aztán ha nagyon nem megy, "könyörületből" biztos nem maradnék vele. Egy távkapcsolatot nem nehéz megszüntetni.
2012. aug. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Kiképezni, bár ez elég rossz szó erre, te nem fogod tudni, annál nagyobb a baj. Hacsak nem vagy jól képzett pszichológus.

Bár szereted, kedveled őt az írásod alapján, de az érzéseitek nem elegek, nem megfelelőek egy jól működő, egészséges párkapcsolathoz. Azt hiszem, én a helyedben továbbra is segíteném, keresnék egy pszichológust is, de amint a lány állapota engedi, lazábbra, inkább barátira fűzném a szálakat. Viszont nem lesz egy sétagalopp a történet, erre felkészülnék. Ha nem vagy elég erős, tönkremehetsz bele.

A másik megoldás, ha szakítasz vele. Ezzel nagyon alávághatsz neki, szintén nem lesz könnyű dolgod, ellenben végre szabadon megkapnád az esélyt arra, ami neked is kijár: egy stabil, egészséges párkapcsolatra.

2012. aug. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem a te feladatod, hogy megneveld. Egy bizonyos szintig lehet, de az már sok, hogy benned kárt tegyen.
2012. aug. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele, hogyha nem szeretem, nem maradnék vele. Azzal magamban is kárt tehetek, ha folyton csak idegeskedek miatta.
2012. aug. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem. A barátnődről nem "gondoskodni" kell.
2012. aug. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!