Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen színűt pisil egy...

Milyen színűt pisil egy egészséges nyúl?

Figyelt kérdés
zöldessárga az normális vagy nem?az normális mikor megszárad a betonon és fehér szinű?
2012. aug. 21. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát az én nyuszimnak néha nagyon világos, néha sötét sárga, de általában normális. szerintem ez attól is függ hogy miket eszik meg hogy mennyi folyadékot fogyasztott aznap. Ha megszárad a betonon nekünk is sokszor fehér, úgyhogy azzal nincs baj viszont még olyat nem láttam, hogy zöldes lenne a pisije :/

olvasd el ezt hátha segítenek:

[link]


amúgy milyen szokott lenni?hirtelen változott meg a színe vagy néha régebben is volt ilyen? mert ha volt és akkor nem volt semmi baja, akkor ne aggódj, ha meg sose láttad ilyennek és hirtelen véltozott meg, és azóta is folyamatosan ilyen, vidd el állatorvoshoz :)

2012. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kapott mostanában pl. petrezselymet vagy bármi zöldet, ami elszínezheti a pisijét?
2012. aug. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ügyelj rá, hogy eleget igyon. az nagyon fontos.
2012. aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ZMHase válasza:
sárgát!
2012. aug. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ZMHase válasza:
a szin normális a száradást nem tom!
2012. aug. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!