Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszim hirtelen mozdulatoka...

A nyuszim hirtelen mozdulatokat csinál, hirtelen elkezd futkorászni. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Egyet gondol és elkezd fel alá futkosni hirtelen a ketrecbe, meg most hogy átrendeztük a szobát miatta, elkerítettük neki hogy bármikor ki tudjon jönni, nekelljen annyira ügyelni rá. nem ijedezik, csak úgy hirtele elkezdi csinálni hogy még én is megijedek. köszönöm a válaszokat.

#futkosás #hirtelen mozdulat nyuszi #nyuszi hirtelen futkosás #nyuszi hirtelen
2012. aug. 23. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Boldog :) Én csak kergenyulazásnak hívom :)
2012. aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Igaza van az elöttem hozzászólónak, boldog azért csinálja. Mi turbonyuszinak hívjuk ha így csinál a nyuszink :)
2012. aug. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.:) Akkor már még egy kérdés lenne, ti hogy oldjátok meg hogy ki legyen engedve több órára egy nap? elkerítettétek neki ti is vagy hogy? mert nekünk foglamunk sincs hogy lehetne megoldani, egyelőre csak dróttal oldottuk meg de nem marad ez így sokáig, amíg ki nem találunk más megoldást, valami tipp? ez a drót nem is nagyon jön be neki ahogy észrevettem, mindig rágja és kiakar jutni onnan (kb másfél hónapja van nálunk, és fura neki)eddig úgyvolt hogy napi egy vagy másfél órára tudtuk kiengedni és figyelni rá, de szeretném ha többet kint lehetne akkor amikor ő akar, ezért gondoltuk hogy elkell keríteni neki egy sarkot a szobában. Valami ötletek van hogy lehetne?:S köszönöm!
2012. aug. 23. 11:30
 4/8 A kérdező kommentje:
magas a drót de megpróbált párszor kiszökni is belőle, felugrott és megkapazkodott a lyukakban.Tudom hogy hamarabb kellett volna ezt az egészet kitalálni :( remélem azért még nincs késő.
2012. aug. 23. 11:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez egy kicsit zavaros :)

Mit is kerítetek el?

Annyi az egész, hogy kábeleket elbarikádozni, vagy kábelcsatornában elvezetni, növényeket magasba helyezni, ahova nem szeretnétek, hogy bemenjen (pl.szekrény mögé) szintén eltorlaszolni vmivel.

Nálunk egész nap szabadon van.

2012. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szóval mi elkerítettünk neki ilyen magas dróttal egy sarkot a szobában ahol tud szaladgálni egész nap, így jobbnak láttuk, csak nem tudom mivel lehetne véglegesen megoldani a kerítést neki, valami ketreccel biztos jobb lenne mint a drót.:/
2012. aug. 23. 12:00
 7/8 A kérdező kommentje:
természetesen van saját ketrece, de azon kívül amivel el lenne kerítve, oda is valami rács lenne a legjobb szerintem.
2012. aug. 23. 12:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell külön elkeríteni. Az én nyuszim amikor itthon vagyok egész nap kint van. Ne engedd vezetékekhez, vagy olyan helyre, ahova nem szeretnéd hogy menjen és akkor tud rohangálni az egész szobádban, vagy lakásban :D Az enyém is így csinálja. az össze elektronom vezetéket feltettem szekrényre, vagy eltorlaszoltam. Át lett rendezve a szobám, de előtte könyvekkel torlaszoltam el a szekrény alját :D Próbáld ki szerintem ezt a megoldást :D
2012. aug. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!