Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinál hág mozdulatokat...

Miért csinál hág mozdulatokat a kan golden retrieverünk a macskán?

Figyelt kérdés
Még csak 9 és fél hetes, 2 napja van velünk, még a heréi sem szálltak le. Tudom, hogy a kutyáknál nem feltétlen a párzással van kapcsolatban ez a dolog, de egy 9 hetes kölyök miért akarná dominálni a macskát? Eleinte az én lábamat is "döngette", de arról már leszoktattam, szerencsére nem próbálkozik be semmi olyannal, amiből azt látnám, hogy teszteli, ki is a falkavezér. Bár még csak ez a 3. nap, hogy itt van.
2012. aug. 6. 10:14
 1/2 A kérdező kommentje:
* hág mozdulatokat - hágÓ mozdulatokat
2012. aug. 6. 10:15
 2/2 anonim ***** válasza:
Hidd el, dominanciáról van itt szó. Tulajdonképpen ez játék az ő részéről még persze, de akkor is próbál a macska fölé kerülne a rangsorban, ugye most még neki konkurencia a macsek. Óvatosan, finoman jelezzétek neki, hogy ezt ne csinálja, de azért elég valószínű, hogy hamarosan már a méretéből adódóan magabiztos lesz a macsekkal szemben.
2012. aug. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!