Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS. A nyuszim nem engedi...

SOS. A nyuszim nem engedi hogy kivegyem?

Figyelt kérdés
Eddig engedte most mintha megzakkanant volna morgott rám,megakart harapni amikor benyúltam:S

2012. aug. 24. 10:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
Az enyém mindig ezt csinálja. Nem nyúlok be hozzá, kiengedem, ha akarok valamit. Olyankor nincs vele semmi baj, nagyokat ugrál örömében. :)
2012. aug. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor ne akarjam kivenni?

Mert magától nem szokott kijönni,valamiért nem tud,és olyankor szoktam kivenni.

2012. aug. 24. 11:27
 3/11 anonim válasza:
van amikor a nyuszik nem akarják hogy hozzájuk nyúljunk ilyenkor hagyni kell őket és később foglalkozni vele :) az enyém meg ilyen kinti magas ketrecben van és mindig kapálózik ha kiveszem de magától nem tud kijönni :D ilyenkor hagyom hogy mászkáljon és előbb utóbb odajön hozzám :D és lefekszik mellém ha ki szaladozta magát :)
2012. aug. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
A ketrec tetejét, a rácsot leszoktam venni, s magától kiugrik. Ezért nem szoktam kivenni sosem. Ha pl felkelted, az sem tetszik neki. Milyen a ketreced?
2012. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

100 szor 50

az a tipikus nyúlketrec amit a fresnapfban árulnak

2012. aug. 24. 14:33
 6/11 anonim válasza:
Ha a tálcáról levehető a rács, akkor minden rendben: leveszed a ràcsot és kiugrik magától. Nem kap a kezedhez és nem morog .
2012. aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A lefelé nyíló ajtó rácsán a nyuszik nem tudnak közlekedni.

Keress egy fogót, meg egy erős kezű férfit, és fordítsátok meg az ajtót, hogy fentről lógjon lefelé, az ajtó elé, pedig tegyél szőnyeget, amiről el tud rugaszkodni.


Ha nem álmos a nyúl, csak hisztizik, akkor én bizony elkapom, és kiveszem. És addig nem is engedem szabadon, amíg a kezemben meg nem nyugszik. Én vagyok a főnyúl! :D

Ha nagyon zakkant, még a szőrét is kifésülöm! :D

(Őt amúgy is muszáj, és mindenképp büntetésként fogja fel...)

2012. aug. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Lehet, hogy ivarérett lett.
2012. aug. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

októberben lesz 2 éves

lány

2012. aug. 26. 08:27
 10/11 anonim ***** válasza:

" Én vagyok a főnyúl! :D "


Ez jóóó:DDD

2012. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!