Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Minden csincsilla "bogyózik",...

Minden csincsilla "bogyózik", ha ki van engedve?

Figyelt kérdés
Volt egy csincsillám,édes volt meg minden,de mikor a szobába kiengedtem,akkor amerre ment mindenfelé otthagyta az ürülékét.Most néztem egy videót,amin a lakásban ki volt engedve a csincsilla és ott is ezt láttam.Én pont emiatt vonakodtam a kiengedéstől.Mással is volt ez így? Mert aranyos állat,de hát így nagyon ki sem lehet engedni.
2012. szept. 1. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanmár, összekapkodod, és kész. :)

Nekem a nyulam csinálja ezt, én úgy vettem észre, hogy egyfajta örömében csinálja ezt, nem tudom neked megfogalmazni, de ha csak úgy elmélyülten szöszöl kint, akkor nem bogyózik. Ha viszont egész napos bezártság után engedem ki, ugrál, dobálja magát, rohangál, szinte látni, hogy vigyorog, na, akkor bogyózik. :)))

2012. szept. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értem miért baj az, ha odabogyózik. Felsepregeted, vagy felmosod, vagy egyszerűen összeszeded. Foltot nem hagy, mert száraz a kakija.
2012. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
már nincs csincsillám,csak volt. Hát lényegében nem volt gond,csak hát az ember nem járhat mindig a nyomában,és fura volt a törpenyulam után,mert az nem csinálta és ő szabadon is volt a lakásban,de a csincsillára mindig figyelni kell.Meg hát elég nagy volt a szobám és mindig lesni hova bogyózik ép...Na de akkor ez természetes jelenség úgy tűnik.
2012. szept. 1. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!