Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SÜRGŐS! Hogyan csalogassam...

SÜRGŐS! Hogyan csalogassam elő a csincsilláimat? És hova bújhattak?

Figyelt kérdés
Aggódok értük, mert este kiszöktek és egy kis résbe bújhattak, de ez se biztos :( előre is köszönöm! DE NAGYON SÜRGŐS!!!!

2012. szept. 1. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress rágásnyomokat, ürüléket. Egyébként ha nem érzik magukat biztonságban, akkor csak éjszaka fognak mozgolódni, nappal nem valószínű.
2012. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A csincsilla éjszaka aktív, szerintem most alszanak valahol. Este figyelj, hogy hol zörögnek, kaját is kitehetsz majd, hátha előjönnek rá.
2012. szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha van egy tippünk hova bújhattak, de ott semmit nem hallani? Szerintünk a kád alá bújhattak, mert ott hűvös van. De azért köszönöm.
2012. szept. 1. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem amikor a hörcsögöm eltűnt, bement az íróasztalom, és a fal közti kis párcentis résbe. Odaragtam egy barominagy trappista sajtot (nem tudom a csincsillák ehetik-e), és vártam. Este már sötét volt, majdnem elaludtam, amikor hallottam hogy szenved a nagy sajttal, mert vitte volna be a lyukba, csak nem fért be. AKkor elkaptam
2012. szept. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kád voltak megbontottuk és kiszedtük őket :)
2012. szept. 5. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!