Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aggódom a nyuszim miatt! Fel...

Aggódom a nyuszim miatt! Fel fog oldódni, vagy úgy megrázta a dolog, hogy elpusztul? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
szóval a törpenyuszim a papáméknál nyaralt egy disznóólban, ami vályogház meg egy kifutó. Most hazahoztam. Eléggé nehézkes volt beterelni a szállítóba, mert most érezte a dolgot és nem engedte hogy felvegyük. Szóval eléggé meg kellett futtatni szegényt, mire belement... Akkor mivel nem volt otthon kocsi gyalog mentem, mai úgy egy 15 perces séta. Akkor ugyebár őt cipeltem a szállítóban, 15 perc alatt hazaértünk, kijött a dobozból, és elnyúlt az íróasztalom alatt. Odaraktam mellé a vizet, de hozzá se nyúl. Elég gyorsan lélegzik, és még csak pislogni sem látom. Nagyon aggódok miatta. Ez ilyen stressz után, hogy elszakítottam abból a környezetből ahol volt normális? Ugye nem fog belepusztulni a nagy stresszbe?
2012. szept. 2. 12:12
 1/7 Zsuzsanna.:) ***** válasza:
Nem biztos ogy stresszel.De ha igen adj neki répát vagy cikoriát és ha nem eszi meg akor valami baj van és vidd orvoshoz.
2012. szept. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az é nyuszim ugyanezt csinálja miután hazajövünk az állatorvostól :) Ne aggódj, lehet, hogy fog kelleni neki pár óra, amíg duzzog, aztán összeszedi magát. Ilyenkor nekem az a tapasztalatom, hogy nem is kell vele foglalkozni, mert nem akarja a simizést meg semmit, hanem békén kell hagyni, hogy magában megnyugodjon, és túltegye magát rajta.
2012. szept. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy hőguta?
2012. szept. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most elkezdett körbefutkosni a szobámban, vizet nem ivott, csak beleszagolt:)
2012. szept. 2. 12:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak hisztizik, nyugi :) Pár óra és lenyugszik.
2012. szept. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fel fog oldódni, nem valószínű hogy bármi baja lenne, csak rossz volt neki, és megijedt, azért ennyire nem halnak könnyen. Ha kinyújtott lábbakkal fekszik, annyira nem fél. Én kaptam egyszer egy felnőtt nyuszit, akivel előtte senki nem foglalkozott, hát ha azt láttad volna, órákig utaztatták mielőtt megérkezett hozzám, össze volt kuporodva, és remegett, betettem az új helyére, és órákig nem csinált semmit, csak reszketett és lapult. ÉS mostmár nincsen semmi baj vele. Nagy ijedségtől, és folyamatos stressztől elpusztulhatnak, de amit leírtál még nem az a szintű ijedség amitől meg fog halni.
2012. szept. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy nem iszik, lehet hőguta.
2012. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!