Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Harabdál a hörcsögöm de nem...

Harabdál a hörcsögöm de nem fáj csak csipked ma reggel kivettem és mondtam neki necsinálja mert már megint elkezdte utána nem csinálta inkább telibehugyozta a kezemet egy dzsungáriairól van szó ez valami pszihés dolog?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 08:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

XD

Nem tudom...Lehet.

Így jártál ennyit tudok mondai.

Nekem egy full süket kutyám van megszoktam az ilyesmit. Te is megfogod! :D

2011. dec. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Harabdál? :)
2011. dec. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
ja igen és néha magától megdermed csak úgy mintha gondolkodna vagy bambulna és mikor csinálom az ujjamal azt hogy a szemei előtt mutogatok vagy mi utána megijed és van mikor be is kakil
2011. dec. 2. 08:48
 4/19 anonim ***** válasza:
Az előző kérdező arra célzott,hogy a harapdál az a harap szóból jött gyakorító képzős ige,tehát p-vel(harapdál) írandó.
2011. dec. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
az elsőnek küldeném: én nem akarom megszokni milyenmár azért veszed ki hogy te pisáljon ez nem jó közbe a tenyeremen is megdermed és akkor csinálja a pisit egyszerűn mintha egy plüss lenne aztán persze a nem akaró gondolatok is előjönnek tudom hogy veletek is ígyvan
2011. dec. 2. 08:50
 6/19 A kérdező kommentje:
az első folytatása: tudom hogy veletek is így van pl milyen lenne már megkostólni vagy ilyesmi érted tiszta undorító fláj
2011. dec. 2. 08:51
 7/19 A kérdező kommentje:
08:50 nek tudom 5 ös vagyok helyesírásból de már nem bírok írni a sokktól, a hörcsögöm egy zombi lett és még azt is elvárod hogy helyesen írjak? azért te nem gondoltad komolyan ugye?
2011. dec. 2. 08:53
 8/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, amikor írod a szöveget,és egyes szavakat a helyesírás-ellenőrző pirossal aláhúz, az azt jelenti, hogy rosszul írod. Harap a szótő, nem harab. :)


Remélem, amikor megmondtad neki a magadét, engedelmesen bólogatott, és megértette! :) Ha ennyiből nem értette meg, akkor szép lassan, tagolva a szavakat, és helyesen artikulálva magyarázd el neki, hogy amennyiben nem engedelmeskedik, odaadod a macskának. Ettől minden hörcsög retteg. Utána már elég lesz, ha nyávogsz egyet, azonnal meghunyászkodik!

2011. dec. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
megértette persze szerintem bosszúból pisált szét:(
2011. dec. 2. 08:57
 10/19 zkriszti3 válasza:

Amikor a miénk ledermed figyel feszülten.

Halk kedves szavakkal nyugtasd meg,legyél türelmes ugyanis fél tőled.

2011. dec. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!