Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek mi lesz a nyusziva...

Szerintetek mi lesz a nyuszival? Elpusztul? Nem akarom!

Figyelt kérdés
Most az előbb vettem észre hogy az egyik két hetes nyuszival valami nincs rendben. Az egyik lába torz, vagy nem is tudom hogy mondjam, befelé görbül, és nem használja, külső sérülést nem látok rajta, a szeme is csukva, a többiek már ugrálgatnak,mászkálgatnak, mindnek nyitva a szeme, tegnapelőttre mindnek kinyílt. Viszont méretre nem különbözik, jól táplált. Holnap felhívom az állatorvost is. Csak addig is, ha valaki tapasztalt hasonlót. Megmaradhat? Szenved vajon? Nem tudom, nem úgy néz ki mintha fájna neki, de nem tudom milyen ha egy ilyan apróságnak fáj valami? Adna valami hangot? Akármit?
2012. aug. 18. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért csak holnap? Akárhol rendel az országban egy hozzáértő, az fog tudni neked válaszolni még ma.
2012. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem pusztult. Jól táplált, tehát oda tud menni az anya nyuszihoz és tud szopizni, pár nap és kinyílik az ő szeme is...minden rendben lesz. Lehet, hogy valakinek pont így fog tetszeni, kacska lábbal.
2012. aug. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert ma már nincsenek bent, telefonálni nem tudok amíg apám haza nem jön, itt pedig vannak akiktől jó tanácsokat szoktam kapni, esetleg valaki látott hasonlót. A nyuszinak pedig nem hiszem hogy számítana az az egy nap, túl pici, utaztatni messzire nem akarom. Most ne úgy értsd hogy nem érdekel, de konkrétan egy több órás út, egyedül még inkább megviselné.(és nincs is nálam pénz). Ezért inkább itt kíváncsiskodom, hátha.
2012. aug. 18. 15:32
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem már most tetszik. Olyan kis édes egyébként. Remélem igazad lesz, és nem lesz baja.
2012. aug. 18. 15:33
 5/7 A kérdező kommentje:
És szerintetek adna hangot ha fájna valamije? Honnan lehet azt tudni? Mert én tényleg nem tudom megállapítani. Apum végig tapogatta, de nem reagált különösebben, nem is kapálózott annyira, szóval szerintem nincsenek fájdalmai, de mégis nagyon aggódok.
2012. aug. 18. 23:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Etesd a nyuszit, tedd az anyjához, vagy szerezz tápot. A kacska lábai lehet, hogy paralízisesek. Ha vissza tudja tartani a székletét, pisijét, akkor ok, csak egy guruló szerkezettel kell segíteni, hogy tudjon közlekedni. Ha nem megy a visszatartás, az elaltatást javasolják majd.
2012. aug. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem eteti a mamája, ha nem megpróbálom. Csak félek hogy fáj neki:S De köszi a választ:)
2012. aug. 19. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!