Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszim ilyen megjátssza...

A nyuszim ilyen megjátssza magát vagy tényleg rosszul lehet?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete kezdte el ezt csinálni. Mikor mentem valahova nyáron délután, délelőtt mindig kiengedtem a ketrecből, és legközelebb csak este látott és akkor is kiengedtem mindig.

Szóval kb 2 hete kezdte el azt csinálni, hogy amikor kiraktam délelőtt, akkor már nem ugrándozott, nem kellett neki az imádott kajája, semmi, rossz kedve volt, stb.

Lehet, hogy ott rontottam el, hogy ilyenkor az első 2-3 alkalommal lemondtam a programomat és itthon maradtam vele.. Utána érdekes, rendbe jött.


Szóval ma reggel is kiraktam, megint "rosszul lett", de én elmentem, és estére hoppá, semmi baja.


Szerintetek is csak megjátssza?:) Amikor nem mentem sehová, akkor kint volt 14-23-ig.


2012. szept. 2. 21:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*ilyenkor
2012. szept. 2. 21:21
 2/13 anonim ***** válasza:
a szavaid alapján még gyerek lehetsz. Ne vállalj állatot, ha nem tudsz róla gondoskodni. Nem hinném, hogy megjátsza magát, csak fugyelemre vágyik.
2012. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Már miért ne tudnék róla gondoskodni? Ő a mindenem, a legfontosabb az életemben, mindig mindent hozzá igazítok (pl nem megyek el itthonról estére, hogy tudjak neki vacsit adni), stb.


Azért rosszul esik, még így ismeretlenül is, hogy valaki ilyet ír, mikor tényleg ő a szemem fénye és imádom őt, a legjobbat adom neki mindenből, napi legalább 4 óra ugrálás-simi...

2012. szept. 2. 21:40
 4/13 A kérdező kommentje:
A figyelmet meg megkapja, mivel elég sokat kint van, suliidőben nehéz, de akkor is kint van legalább 4 órát és foglalkozok vele. Sokszor a tanulás helyett.
2012. szept. 2. 21:41
 5/13 anonim ***** válasza:

szerintem nincs olyan, hogy egy nyúl megjátssza magát, hogy több figyelmet kapjon

vidd el állatorvoshoz

2012. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Voltunk állatorvosnál még az első ilyen esetnél, de ő nem talált semmi bajt. Szerinte is megjátssza magát.


Ne nézzetek már egy idióta 10 éves kislánynak, aki azt sem tudja, mi fán terem egy nyúl, dokihoz vinni meg luxus...

2012. szept. 2. 21:48
 7/13 anonim ***** válasza:

"nem kellett neki az imádott kajája"


Nincs az a rafkós nyúl, amelyik a kedvenc kajája mellett megjátszaná magát. Lehet, hogy változtatni kellene valamit az étrendjén.

Mivel eteted és milyen időnként?

2012. szept. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
lehet hogy magányos, a nyúl egy társas lény, lehet hogy te úgy érzed, sokat foglalkozol vele, de ha iskolába jársz, tanulsz, haverozol stb, akkor végeredményben a nap nagy részében mégsem vagy vele, és lehet hogy neki egy társ kéne... nem gondolkodtál még még egy nyúlon?
2012. szept. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nagyon komoly a történeted, nem csoda, hogy nem akár hinni neked senki!

De én úgy gondolom, hogy tényleg téged manipulál a nyuszid.

A ragadozók elcsalására a zsákmány állatok elő szokták adni a beteg vagyok számot...

A nyuszik pedig irtó okosak. Egy természetes viselkedést használ arra, hogy otthon tartson.

A nem evést is meg tudják oldani. Ha Ugrit megfésülöm, tőlem nem fogad el kaját, csak másoktól.

2012. szept. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Heti kb 5x1 órát van együtt egy másik nyuszival. Még egy nyuszit nem tudok bevállalni mellé. Se hely, se idő, se pénz...


Fit+fun kaját kap, reggel-este 1 kávéskanálnyit, meg napközben zöldségeket. Kb minden nap ugyanannyit.

2012. szept. 3. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!