Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen ugróegeret tartani?

Milyen ugróegeret tartani?

Figyelt kérdés
Már régóta vágyom egyre, és anya azt mondta, ha beválik a munkája akkor kapok egyet.Tapasztalatokra vagyok inkább kíváncsi!Milyen őket tartani?Drága eltartani őket?Mit esznek?
2012. szept. 3. 16:02
 1/3 anonim válasza:

Én úgy vagyok velük, hogy hamar unalmassá válnak, mert nem lehet simogatni se az ilyen "egzotikus" egereket, az emberrel nem igazán foglalkoznak, igy csak annyi kábé a kapcsolatod vele, hogy ki kell takaritanod a helyét és etetni kell. De lehet, hogy Te másképp lennél :)

Ha ilyen kis rágcsálót akarsz, én a patkányt ajánlanám. Nekünk volt egyszer, és nagyon szelid volt, szerintem érdekesebb és mókásabb egy olyat tartani :)

2012. szept. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tényleg?De a pati nem kerül sokba?
2012. szept. 7. 15:08
 3/3 anonim válasza:

Szerintem ami nem ilyen "egyszerü" egér, hanem pl. mongol futóegér vagy egyiptomi tüskéshátú egér, vagy amit te mondasz ugróegér, azok drágábbak mint egy "mezei" patkány vagy hörcsög vagy tengerimalac. Mert ezek az egerek tényleg egzotikusnak számítanak, mert hát nem háziállatnak találták ki öket :) Egy házipatkány olyan 1000 forint körül lehet.

De nem akarlak lebeszélni az ugróegérről, ha neked az tetszik, akkor vegyél olyat :) Csak szerintem tényleg hamar unalmassá válhatnak hogyha nem lehet kézbe se venni öket.

És egyébként ha van rá lehetőséged, akkor tenyésztőtől vedd (akármit is veszel:D), hátha találsz olyat, amit kézhez szoktattak. Neten nézz körül :)

2012. szept. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!