Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögök picit hidegebb...

Hörcsögök picit hidegebb fokon. Lehet-e a hörcsög szobájában 18,5-19 fok?

Figyelt kérdés
Mivel télen a szobámba 19 fok van. Árthat-e ez neki?(Még nincs hörim)

2012. szept. 6. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:

hát nekem egyszer megfázott de a 19 fok nem lesz hideg neki mert betemeti alvásnál magát a forgácsban


de azt tudni kell hogy ha úgy érzi neki hideg van lelassítja az életműködését és úgy néz ki mint aki halott

ilyenkor nem kell megilyedni csak berakod meleg helyre és ujra elkezd "élni"

2012. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
inkább ne, mivel ahogy az előző is írta ilyenkor "hibernálja" magát és olyan mintha halott lenne, lehül a teste és fel kell melegíteni. Ennyire már nem védi a forgács.
2012. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem jó neki egyáltalán, ahogy neked sem jó, 19 fok marha kevés, nincs fűtés vagy mi?
2012. szept. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha terrában tartod, arra lehet extra fűtést szerelni, csak vigyázz nehogy hőgutát kapjon.
2012. szept. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha 19 fok van a szobádban, akkor ne vegyél hörcsögöt! Az hideg neki, és nagyon könnyen megfázhat. Hogyhogy 19 fok van?!
2012. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam! csak tavaly akvim volt, és mindig néztem a víz hőfokát, és ott télen volt 19 fok! Amúgy nálunk csak éjszaka van a szobába 19 fok napközbe meg 21 szóval semmi baj!:)
2012. szept. 8. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!