Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacot kb.40x30as...

Tengerimalacot kb.40x30as ketrecben tudok tartani? (törpehörcsögömé volt). Nem túl kicsi neki? És lány vagy fiú tengerimalacot ajánlanátok? (többi lent)

Figyelt kérdés
egy héten 3x van 7órám 2x 6, menzás vagyok szóval +45-50perc amíg megkajálok és haza is érek. Ha ezután foglalkozok vele az elég neki? és a ketrecében egész nap mit tud csinálni? Mi kell neki a ketrecbe? /van kutyánk, nem tudom valami bekerített részen hagyni/.
2012. szept. 11. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem a foglalkozás lesz kevés, hanem a hely kicsi! A duplája lenne kb. elég alsó hangon, de a malacok társas állatok, így legjobb lenne két fiút, még inkább két lányt tartani együtt.

Ez a ketrec a törpehörcsögnek jó, egy termetesebb maalcka ali tud megfordulni benne... Gondolj már bele, egy törpehörcsög mondjuk 30 gramm, egy tengerimalac meg 600. Hússzoros különbség van köztük méretben!!!

2012. szept. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ettől félek én is h nem lesz neki elég :/
2012. szept. 11. 16:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Szóval minimum 40*80-as ketrec és két malac. Ha ez nem megy, akkor inkább szerezz megint hörcsögöt!
2012. szept. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 malacnak 100x50 cm, 1 malacnak 80x50 cm az elfogadott alapterület. Egy 100x50 cm-eset vegyél, abban jól ellesznek, de tapasztalataim szerint inkább a 120x60 cm a tökéletes.
2012. szept. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ekkorát már nem is tudnék hova tenni , köszönöm a válaszokat :)
2012. szept. 11. 16:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólóknak, de jó láni hogy felelősen is gondolkodik valaki, mármint hogy előre megkérdezted és jól döntöttél hogy akkor mást veszel. Sokan sajnos nem mérlegelik a kisállat szükségletét vásárlás előtt és így túl kell adni rajta vagy ami rosszabb hogy szenvedtetik a kisállatot.

Szóval örülök, hogy így döntöttél! Egyébként még számtalan állat van a "hörcsögméretben" aminek a tartását kipróbálhatod, szóval ha váltani szeretnél ettől függetlenül megteheted. Nézz körbe, sok sikert:)

2012. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm !:) teljesen állatbarát vagyok,ezért mindenképpen érdekelt hogy megfelelne-e ez neki.hallottam h a t.malac milyen barátságos,nem harap és nagyon aranyos ezért szerettem volna.hörcsögöm volt eddig mindig,szóval váltani szeretnék
2012. szept. 12. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!