Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tulajdon mire való a tengerima...

Tulajdon mire való a tengerimalac? .

Figyelt kérdés
Simogatod,vinnyog.Simogatod,vinnyog. Eszik,vinnyog.Iszik, vinnyog. Simogatod. Szerintem tök értelmetlen.

2012. szept. 12. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, pl Mexikóban igen finom grill étel készül belőle...láttam tv-ben úti filmben...


De aki szereti, az tartsa. Nekem pl kutyám van, mert azokat szeretem.

2012. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hopszelírtam. *tulajdonképpen
2012. szept. 12. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Pl. kisgyerekeket felelősségre tanít. Egyébként pont ugyanannyi értelme van tengerimalacot tartani, mint bármelyik másik állatot.
2012. szept. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aranyosak, és sokaknak nincs módja kutyát, vagy macskát tartani. Pl barátnőm albérletben lakik, kutya, macska tilos, tengerimalaca lehet...Miért, egy macska mire jó? Sokan már nem arra használják, amire "való". Az is eszik, alszik, nyávog. Félreértés ne essék, imádom a cicákat, nekem is van. :)
2012. szept. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Például nem kell ébresztőórát venned!

Azonkívül megnyugtat, ha simogatod.


Egy jól nevelt malac nem vinnyog. Jó, reggelente visít, mert éhes, de utána elcsendesedik.

Ha simogatod, nem vinnyog, hanem halkan mormog, kicsiket röffent.

Legalább kettőt kell tartani együtt, ők egymással is jól elbeszélgetnek.

Csak az nem tudja, milyen hálás dolog malacokat tartani, akinek nincs és még nem is volt.

2012. szept. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy más állat mit csinál?! Semmit.. Ha azt nézed,semmi értelme egy állatnak se... Amúgy nem értem,mi az,hogy eszik,vinnyog,iszik,vinnyog stb. Nekem van 2, egyik se vinnyog simogatás után, evés után se és ivás után se...Neked már biztos sok tengerimalacod volt,nagyon tudod,hogy mit csinálnak és mennyire "tök értelmetlen"!
2012. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de a kérdés az. Ennyi erővel mire való bármilyen házikedvenc? A macska is (hogy egy példát mondjak) eszik, alszik, nyávog. Ha simogatod, talán még dorombol is. Van aki pókot tart, azt még simogatni se nagyon lehet.
2012. szept. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!