Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S! Mi baja a nyulamnak?

S. O. S! Mi baja a nyulamnak?

Figyelt kérdés
Ma este vettük észre,hogy csak gubbaszt,nem ezsik,nem iszik és nincs széklete.Mi baja lehet?Az állatorvos már 1órája bezárt,és csak holnap nyit ki.Mit tudnék csinálni addig?(sajnos csak egy állatorvos van a városban)
2012. szept. 13. 19:20
 1/4 anonim válasza:
szerintem holnapig semmit. holnap vidd állatorvoshoz, milyen fajta nyúl?
2012. szept. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Adsz neki elég szénát? próbálj vele itatni fecskendővel egy kis vizet.Az sose árt.
2012. szept. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mindenképp vidd el orvoshoz, viszont hogy ne aggód magad halálra, leírom, hogy az én nyuszim kb havonta csinál ilyet, amikor előző nap sok zöldséget kapott, vagy front van (mint pl most), vagy csak kedvetlen.

Én rohantam vele orvoshoz az első 3-4 ilyen alkalommal, alapos kivizsgálás után mondta a doki, hogy semmi baja, csak bezabált, kell neki 1-2 nap koplalás, ha meg kedvetlen, akkor simizzem sokat, de csak ha akarja, nem fut el.

2012. szept. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok betegség lehet, de tényleg irány az állatorvos.

Bélsárpangás


Tünetek:

-rossz étvágy

-nehéz, fájdalmas ürítés


Oka: -kevés víz

-egyoldalú táplálás

Megoldás enyhébb esetben: 1evőkanál ricinusolaj vagy 10%.os sóoldat (Ilyenkor jó ha van a nyalósó. )


Olvass tovább: [link]

2012. szept. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!