Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a nyulamnak?

Mi baja lehet a nyulamnak?

Figyelt kérdés
2 hónapos, közel 2 napja a bal szeme feldagadt és nem akar elmúlni, talán myxo? viszont azt rovarok terjesztik és a lakás 100% rovarbiztos. SOS !!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 8. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem ment belle valami piszok vagy valami más .. ? :O nekem is volt ilyen eset nyulal de csak a szunog a szeme alat csipte meg de elmúlt ;) remélem segitetem valamenyit ;)
2012. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nemhiszem, próbáltam benézni a szemhéjja alá de nincs semmi csak nagyon piross és duzzadt
2012. jan. 8. 21:18
 3/12 anonim ***** válasza:
:/ francba :( kamilázni probáltad ? egy kis meleg vizbe tegyél kamilát és pamacsot tedbele és asztán OVATOSAN mosd körbe a szemét ;9 hátha jób lesz :))
2012. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem próbálkoznék a házipatikával és a találgatásokkal, hanem holnap elvinném állatorvoshoz.
2012. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Az lesz a leglyób ;) :) remélem meg gyógyúl :)))
2012. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen, próbáltam kamillázni mivel péntek este jelentkeztek a tünetek és hétvégén nem rendel az orvos reménykedtem hogy lehúzza a gyulladást, de semmi eredmény. holnap első dolgom dokihoz vinni :(
2012. jan. 8. 22:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha voltatok dokinál, azért írd meg légyszi, h mit mondott, kíváncsi vagyok rá!
2012. jan. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kamilla csak szárítja a nyuszi szemét, neki ez nem túl jó.

Szerintem gyulladás lesz, írd majd meg, hogy mit mondott a doki!

Forgácsot használtok alomnak? Ha gyulladás van a szemén, akkor cseréljétek le az almot, mert irritálhatja a szemét (poros). Érdemes átváltani fapelletre!

2012. jan. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

az orvos egy antibiotikumos kenőcsöt adott, ami helyre kéne hozza.


és igen, korpát használunk alomnak, akkor ez lehet a baj forrása? A fapelletet ugyanúgy megkapom állatkereskedésekben mint a korpát?

2012. jan. 10. 00:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Fressnapfban megtalálod a fapelletet (Multifit Holzstreu - ott így találod meg), vagy sokkal olcsóbban kijössz, ha tescoban, bricostore-ban és ilyen helyeken megveszed, mert ezt ott is lehet kapni, a kályha begyújtásához is szokták használni, szóva most télen a gyújtósoknál találsz ilyet. Henger alakú préselt faalom tulajdonképpen. Ott már rendesen fapelletként találod meg. 15 kg kb. 1500 Ft, viszont ha Fressnapfban veszed, akkor az 5 kg-os kerül kb. 900Ft-ba.
2012. jan. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!