Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Aki hosszabb ideig tartozkodot...

Aki hosszabb ideig tartozkodott Los Angeles-ben, irna nekem egy kisebb elmenybeszamolot? (folyt)

Figyelt kérdés

Vagy dobni vmilyen linket?


En mar kersestem ilyet, csak par napos nyaralas feleket talaltam:\


Elore is koszi^^


2011. dec. 6. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 2 hetet voltam. Majd holnap írok, mert ma nagyon sok a dolgom. De néhány dolgot írhatnál h mi érdekel. Egyeltalán turista szempontból, vagy ottélés szempontjából?
2011. dec. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oh, koszi:)

Ott szeretnek elni es, ugy mindent, ami eszedbe jut :D

2011. dec. 6. 15:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Szija :)

Én 2004 nyarán voltam kint, asszem 3 hónapot, mivel szrájkoltak a gépek, és nem tudtam hazajönni még a nyári szünetben... egyébként akkor voltam 7 éves. Aztán 2005-2006 telén voltam kint, a karácsonyt és az újévet ott töltöttem :) És megyek a nyáron is. :)

Arra emlékszek, hogy teli minden hegyekkel, gyönyörű, mindenhol nagy szakadékok az ilyen nagy utak mentén, rendszerint 6 sávos főutak, stb. az óceán egyszerűen csodálatos, egyszer bele is szédültem :DD Malibu-n van igazán gyönyörű "óceánpart" :) Hollywood... hát az kihagyhatatlan, a Hollywood Boulevardot mindenképpen érdemes megnézni! ;) Egyszóval a táj meg minden valami hihetetlen! Van ott Los Angelesben egy kínai negyed, ott mindenhol fent van az a sárkány, a kínaiak jelképe, és minden ház kínai stílusú! :)

A boltoknak mindig is nagyon tetszett a hangulatuk, nem tudom miért, de tetszett :DD

Ja, és ha San Francisko-ba jársz, mindenféleképpen nézd meg a Golden Gate hidat :)

Ha valami érdekel még, írhatsz privát üzit, akkor tudok írni különböző szitukról is még, ha érdekel, csak ide nem akarok mindent kiírni :)

2011. dec. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!