Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit kell tudni a mosómedve...

Mit kell tudni a mosómedve tartásáról? Itthon szeretnék tartani egyet. Mire kell odafigyelni? Mekkorát harap? Be lehet tanítani, hogy ne harapjon, ne bántson?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:

NE vegyél, nem háziállat.

Vegyél kutyát vagy macskát, aztán azzal is elleszel.

Nem véletlenül nem tartják ezeket az állatokat otthon (lsd. mosómaci).

Elhiszem, hogy aranyos és cuki, és szeretnél egyet.

Mit szólnál egy vadászgörényhez?

2009. júl. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk Amerikában már nagy divat, de az egész más dolog, mert ott őshonosak és a mentett kölykök visszavadítása nem sikerül és ezért maradnak háznál.

Tényleg nem háziállat!

És ha mégis szerzel egyet azzal bűncselekményt követsz el, mert biztos, hogy állat csempésztől van és nagyon sokat szenvedett... Sztem ilyen mert cuki-muki megfontolásból semmiképp sem szabad bátorítani az állat csempészeket, márpedig, ha beszerzel egyet őket támogatod. :(

2009. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet venni, nem illegális, papámék szomszédjáék nagyon gazdagok, és volt nekik, csak azóta a tulaj sajnos felakasztotta magát, így a mosómaci nemtudom hogy asszem állatkertbe került :'(
2009. júl. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem illegális, mert M.o. állatokra vonatkozó törvényei szarok.
2009. júl. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
pontosan!
2009. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Bár semelyik kérdésemre nem kaptam választ.:D Most csak érdeklődtem, hogy milyen is valójában, de azóta találtam róla pár dolgot, úgyhogy nem lesz.
2009. aug. 2. 08:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk közelünkbe van itt egy tengerimalac,nyul,csincsilla tenyésztő és neki kinnt udvarjába egy nagyonnagy ketrecbe lakik mosómaci..van neki fellógatva egy gumi azon szokott hintázni van egy nagyobb házikója, és van ott egy fa ültetve ketrecére ráhajlik onnan szed barackot azt eszi,írtó édes(: és ő nemharap.. remélem segítettem.
2009. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, segítettél, köszi.:)
2009. aug. 2. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!