Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a tengerimalacot beviszem...

Ha a tengerimalacot beviszem az állatkereskedésbe, befogadják?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Előbb kérdezd meg. Mert azt tudom, hogy kis hörcsögöket néha átvesznek, de azt sem mindig. Ha épp szükség van tengerimalacra, akkor lehet, hogy átveszik, de ez a bolttól is függ.
2009. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt sajna nem tudom de szerintem jobb ha hirdeted a neten hogy elajändekoznäd. Akkor legaläbb lätod kihez kerül a kisällat, viszont a boltba ki tudja ki veszi meg...
2009. júl. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy milyen idős a malac. Ha fiatal 1-2 hónapos, akkor lehetséges, hogy befogadják, ha éppen nincs sok malacuk. Ha felnőtt, akkor ne nagyon reménykedj. A legtöbb állatkereskedésben kifejezetten rossz körülmények közt tartják az állatokat, én semmiképpen nem adnám oda a malacomat. Szerintem először próbálj interneten, ismerősöknél érdeklődni, nem fogadná-e be valaki.
2009. júl. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
csak akor veszik be ha fiatal =) én pl mindig apát küldöm be beadni az uj szülött deguimat mert a felnőtteknek jobban hisznek vagy nm tom de tőlem sose vették be apa elment és megkérdezte neki mindig igent montak és személyesen a legjobb=)
2009. aug. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszike:D

hát kb. 4-5 éves,szal már nem olyan fiatal,de nem tok vele mit csinálni

2009. aug. 2. 12:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem tudsz mit kezdeni vele?!

Akkor minek vetted te hülye?

Arra nem gondoltál hogy 6-8 évig élni fog?

Nehezedre esik feladni hirdetést?!

2009. okt. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt irjál /hirdesd meg: [link]

Segítünk ha tudunk, valaki biztos befogadja!

És jobb élete lesz mint az állatkereskedésben..:(

2009. nov. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hallod attól még nem kell lehülyézni.

sajnállak hogy ilyen alacsony szinten vagy.

2010. jan. 7. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!