Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kb.1 éves hím patkányom...

Kb.1 éves hím patkányom mostanában (2-3 hónapja) furcsa hangokat hallat. Előtte nem csinálta, vagy csak egyszer-egyszer. Ez normális, vagy valami baja lehet?

Figyelt kérdés

2012. szept. 29. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen furcsa hangokat?Jó lenne tudni valami közelebbit.
2012. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állatorvoson nem gondolkoztál még?
2012. szept. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De, hétfőn tervezem elvinni, de egy állatorvos ismerős azt mondta, h szerinte semmi baja, de jobb lenne közelebbről megnéznie egy állatorvosnak.. Ilyen fura, nyöszörgő, nyögő hangok.. De ha valami baja lenne, akkor nem futkározna, meg ugrálna, szóval nem értem..
2012. szept. 29. 23:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyedül van?

Nekem a patkányaim "csipogtak" csak mikor játszottak vagy épp verekedtek néha. Ha egyedül volt akkor sose adott ki semmilyen hangot.

Lehet hogy valamije fáj... megsérülhetett bárhogy is?

Most nézem csak hogy 2-3 hónapja csinálja. Hát fogalmam nincs mi lehet, de szerintem nem normális dolog, ha egyedül van. Már rég elvittem volna állatorvoshoz, nálunk még pénzt sem kért sose ha csak megvizsgálta.

2012. szept. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát csak most tûnt fel kb. egy hete, azóta csinálja sûrûbben, régen túlzottan fel se tûnt. Igen, egyedül van, de nem mutatja jelét fájdalomnak.
2012. szept. 30. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!