Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vegyem rá anyukámat?

Hogyan vegyem rá anyukámat?

Figyelt kérdés
Szeretnék törpehörit, megengedi, csak azt mondja büdös. Próbálom neki elmagyarázni hogy nem, de azt mondja "a szobában van és büdös'' Hogy vegyem rá anyut, hogy tényleg megengedje a hörit?

2012. szept. 30. 18:41
 1/4 anonim válasza:
Mond neki, hogy nem büdös,Nekem pl. volt aranyhörim, és egyáltalán nem lehet érezni.Ha meg tényleg nagyon zavarja, légfrissítőzzön.
2012. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát az enyém meg tényleg baromira büdös.

Pedig naponta takarítom az egész ketrecet és fapelletet használunk alomnak.

Nem tudom, hogy egy pár dekányi hörcsög hogyan lehet ilyen büdös, mikor a 1,5 kilós nyuszimnak semmi szaga :P

2012. okt. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én régebben voltam úgy hogy szerettem volna törpehörcsögöt. Nagy nehezen 3 év nyöszörgés után kaptam két kis apróságot! *-* Az én Anyukám is mindig azt mondta hogy büdös.Aztán ő is bevallotta hogy semmi szaguk!:D Olyan kis édesek voltak.:) Most jelenleg 1 dzsungáriai törpehörcsögöm van. Esetleg akinek kényesebb az orra vagy úgymond jobban megérzi a "szagokat" annak lehet büdös. De szerintem kicsit se büdös. Én hetente takarítom a hörcsögöm ketrecét.:)
2012. okt. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Használt?
2012. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!