Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek ha nem engedik,...

Mit tegyek ha nem engedik, hogy vadászgörényt vegyek?

Figyelt kérdés

Volt már görcink fél éve csak nagyon vad volt,ezért elajándékoztuk...

Most venni szeretnék újjat,de nem engedik meg:S,lehet hogy azért mert ez is vad lenne...

Mit mondjak nekik hogy eggyezzenek bele?


2009. aug. 3. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:

ha a szülök nem engedik meg akkor sztem nincs mit tenni..

max magyarázd elh az nem olyan vezséls állat...

bár sztem sok gond van veke..

2009. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni, ha nem engedik. Egyébként nemcsak a vadsága lehetett a gond, a görénynek van egy finoman szólva nem kellemes szaga.
2009. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Inkább a hozzáállás a gond. Ahelyett, hogy elajándékozzátok, inkább dolgoztatok volna rajta, hogy megszelídítsétek, vagy elfogadtátok volna vadnak.

Meg is érdemlitek, hogy ne legyen másik.

Ha már gond van az állattal, azonnal kitesszük a szűrét?

Az én nyulaim masszívan utáltak engem fél éven keresztül,de kitartottam, és meg lett az eredménye, nagyon jó a kapcsolatunk, de ehhez tenni kellett!!

2009. aug. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmit, ne tarts vadászgörényt.

Saját magadon kívül esetleg egy pszichológust kérdezhetnél a szüleid meggyőzéséről, de mi annyira nem ismerjük őket, hogy elképesztő, nem értem, miért vársz megoldást, főleg, ha azt sem tudtad kiszedni belőlük, hogy miért nem engedik. Más szüleihez senki nem ért, nincs egységes recept, vagy varázsszó. Ismerd meg őket, legyél korrekt, tudakold meg, mi a kifogásuk, és oldd meg!


Amúgy ha csak az a baj, hogy vad lenne, akkor keressétek fel a görénymentőket, ők tudnak tutira szelídet adni.

2009. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szegény görény!!:( Ne akarj görényt.Az ő érdekében!Tudod minden kisemlős vad amikor még kicsi és nincs kézhez szoktatva.A vadászgörény meg ha olvastál volna utána (mert ahogy leírtad nem hiszem h bármit is olvastál volna róluk)tudtad volna h csak kemény és kitartó munkával lesz kezes,ami több héten,hónapon át kitartással sikerülhet!Az tényleg nem egy megoldás,h nem tudtad megszelídíteni és tovabb adtad!:(Nem volt szép húzás...:( és csodálkozol h nem engedik meg a szüleid.Én is vettem egyett a lányomnak és fél év után is még vad volt neki és már sírt is miatta,h neki nem sikerül...de kitartó munkával szelíd kis "bárányka lett belőle".

Egy görény tenyésztő!!

2011. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!