Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mért nem engedik hogy legyen...

Mért nem engedik hogy legyen hörcsögöm?

Figyelt kérdés

szeretnék egy hörcsögöt de szüleim nem engedik :/ :( :'(

már van egy tengerimalacom is és apa aztmondja ha eladom a malacot! de NEM AKAROM!!! pedig van sok forgács meg fű mert barátnőmnek az apja adott!meg sokat is segítek! de mért nem engedik???vagy mit mondjak???!?!?!?!?

L/12


2011. aug. 30. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Miért bőgsz itt? Nincsenek barátaid? Ez nem a gyerekpszichológia, itt az ÁLLATOKRÓL adunk át információkat egymásnak, nem kislányokat vigasztalunk, akinek az apjukkal van problémájuk.
2011. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
elsőnél a pont. Meg ennyi idősen kéne itt ezen rinyálnod
2011. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
tedd fel a családi kapcsolatokhoz...
2011. aug. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg kutyát csak akkor kapok ha eladom a görényeimet:)De ők nem fogják fel hogy én annyira szeretem őket mint más a saját kölkét:)))
2011. aug. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:)
2011. aug. 30. 15:37
 6/9 anonim ***** válasza:
amikor jó a hangulatuk mond el,hogy nagyon szeretnéd!!!(vesd be a kiskutyaszemeket)és mond,hogy a tengerimalacodnak társ kell.XD mond,hogy van ahol ingyen adják annyi van belőlük!!bár nálam az vált be ,hogy egy hétre kipróbáltuk gondozom e !!ha meg nem válik be ne hisztizz hanem törődj sokat a tengerimalacoddal és ne csak arra gondolj,hogy nincs hörcsögöd!!!remélem segítettem...
2011. aug. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nálam is az volt! :) Egyik nap....... nem mesélem el! :) Olvasd el itt, ezt én írtam, az én honlapom! Érdemes elolvasni! : [link]
2011. aug. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nos,én megértelek,elvégre minek eladni,hisz ezeket a cuki lényeket mindenki imádja (már aki) de szerintem azt csináldd,hogy csinálsz nekik enni,és felhozod a témát és azt mondod hogy a tengerimalacról is CSAK ÉS CSAKIS TE gondoskodsz,nekik rá se kell nézni,ugyanígy a hörikkel!! hidd el ez 98százalékban sikerül!!!
2011. szept. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a 6. nak:a tengerimalacoknak tényleg kell társ!! XD
2011. szept. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!