Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vegyem rá anyukámat,...

Hogyan vegyem rá anyukámat, hogy vegyen nekem egy hörcsögöt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 16:48
 1/7 anthonyahopkins ***** válasza:
Nézzél rá csizmáskandúrszemekkel..
2012. okt. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én anno 10 pirospontért kaptam a hörcsögöm, (elsős voltam) De később is bejött ha akartam valamit, hogy 10 ötös után megkapom.
2012. okt. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha kérdezik mit szeretnél pl szülinapodra vágd rá hogy hörcsögöt ha nem vál be minden nap mondogasd és megunják nekem mindig bevált..:) ha ez se igérgess pl mindig ötöst hozok a suliból,rendszeresen takarítom stb..:)
2012. okt. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kössz az utsó jó csak most nincs valami jó kapcsolatom a szüleimmel
2012. okt. 6. 12:16
 5/7 anonim válasza:
Vedd meg magadnak, aztán vidd haza. Nekem ez vált be.:D nem akarták megengedni, aztán beállítottam egy hörivel. akkor nem tudtak mit tenni.:D (mondjuk, me gis voltak sértődve vagy 5 napig..)
2012. okt. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél jön be hogy megveszi és hazaviszi, ha olyan a szülő még kidobja, vagy visszaviteti szegényt.
2012. okt. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mindenképpen akkor kérdezd, amikor úgy látod, hogy jó kedvük van. Ha rossz akkor biztosan nemet mondanak.

Én is azt mondanám, hogy ígérgess, hátha bejön, nekem bevált a nyuszimnál:)

2016. szept. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!