Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek ha szeretnék egy...

Mit tegyek ha szeretnék egy hörcsögöt de anya nem bírja mert szerinte túl gyorsan mozog?

Figyelt kérdés

Az anyukámat próbálom rávenni egy hörcsögre de nem bírja amikor gyorsan mozog.

Mit tegyek?

Segítsetek!

Köszönöm!


2012. szept. 19. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:

"nem bírja mikor gyorsan mozog"-ezt nem értem.. O.o

Biztosan hörit akarsz?

2012. szept. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az aranyhörcsög nem is olyan gyors. :)

Amúgy ez egy nagy hülyeség, hogy azért ne bírja valaki, mert gyorsan mozog.

2012. szept. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én sem értem mér nem bírja.Pedig régen már neki is volt hörcsöge. :(
2012. szept. 19. 18:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt aranyhörim és sokszor kivettem magamhoz de nem szaladt el, csak figyelni kell mert ha több percig nem nézel oda nyílván már nehéz lesz megtalálni. Az enyém szerencsére lekötötte magát a plüssállatok szaglászásával.
2012. szept. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mutass neki róla cuki képeket! De ha nem tetszik neki, próbálkozz a tengeri malaccal, vagy a nyuszival
2012. szept. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csak panelba lakunk. Meg már van egy papagájom is.Ezért szeretnék inkább csak egy kisebb rágcsálót.

Tetszik még az egér is de azt tuti hogy nem engedi meg.Így döntöttem a höri mellett.



Anyukámnak az a baja ahogyan mozog.Nem tudom mit tegyek.

Segítsetek!

2012. szept. 19. 18:29
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

japán táncoló egér? (egy kis névváltoztatás, és kész is a japán táncoló "hörcsög"...) de szerintem nagyon édi:


[link]

2012. szept. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a höri mozgásával van a gondja, akkor az egér még annyira sem nyerő, pedig tök aranyosak:D


Van hörim, de csak akkor mozog gyorsan ha megijed... elég egyszerű, nem kell ijesztgetni. Hirtelen mozdulatok, hangok megijesztik ezért kezd el rohangálni. Ha ilyen nincs akkor nyugis. Na és tenyésztőtől véve kézhez szokott kevésbé ijedős állatot lehet beszerezni, mondd meg anyudnak. Állatkereskedéses hörikkel megértem ha baj van... nem bánnak velük túl jól és félnek.

2012. szept. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!