Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hova vigyem a görényemet ahol...

Hova vigyem a görényemet ahol megműtik?

Figyelt kérdés

van egy tumor a farkán és le kéne amputálni, de ahova eddig telefonáltam ott nem foglalkoznak vadászgörényekkel... környéken lévő állatorvosok.


budapesti vagyok.


2012. okt. 3. 11:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2012. okt. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A 16. kerületben van egy állatorvosi rendelő, elég pici, de ott foglalkoznak görényekkel is.


Szent Korona Állatorvosi Rendelő:


[link]


Két orvos van ott (felváltva rendelnek), Dr. Bartók Gabriella és Dr. Bauer Ákos, mindkettőnél voltam már (a kutyámmal) és nagyon jó orvosok szerintem, nagyon alaposan megvizsgálják az állatot, kedvesek és nem drága.

2012. okt. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

oké köszi nektek!


utolsó esetleg nem tudod h kb mennyibe kerülne egy ilyen műtét vizsgálattal együtt?

2012. okt. 3. 12:27
 4/17 anonim ***** válasza:

a szent istván egyetem egzotikus állat részén dolgozik dr. Pazár Péter, ő mentette meg a daganatos patkánykám életét, mikor mindenki túl kockázatosnak ítélte a műtétet. egyébként a saját állatorvosom (aki kutyákra specializálódott, így nem vállalta) ajánlotta, nekem már ez is elég volt. :)

két daganat eltávolítása 15 ezer forint volt.

2012. okt. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
állatorvosi egyetem egzotikus osztályát én is csak ajánlani tudom, bármilyen kis állatra
2012. okt. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

csatlakozom az egyetem rajongókhoz! a 10 centis afrikai versenyegeremet is megröntgenezték. Pazárról azt hallottam, gyönyörűen műt.


és ajánlom még a Hungarovet Állatkórházat, szakmailag szintén szuper, de számomra személyesebb, kevésbé futószalagszerű volt, mint az egyetem , ha ez szempont.

2012. okt. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
És ez az egyetem hol van?
2012. okt. 3. 18:55
 8/17 anonim ***** válasza:

[link]

Előre kell telefonon időpontot kérni. Elérhetőség fül alatt ott van térkép is.

2012. okt. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

köszi,és azért is kérnek már pénzt h megvizsgálják?

sajnos összesen 20e ftom van, ha abból nem jön ki akkor nem érdemes elvinnem sem.

2012. okt. 3. 19:43
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hat szerintem olyan 6K körül van a kivizsgálás, de hivd fel őket és probald megbeszelni, hogy konkrétan mit akarsz és hogy mennyibe kerülne.
2012. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!