Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hova vigyem a görényemet ahol...

Hova vigyem a görényemet ahol megműtik?

Figyelt kérdés

van egy tumor a farkán és le kéne amputálni, de ahova eddig telefonáltam ott nem foglalkoznak vadászgörényekkel... környéken lévő állatorvosok.


budapesti vagyok.


2012. okt. 3. 11:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy "lefogyasztható" a 6K, legalábbis, nálunk ha valami röntgen vagy egyéb dolgot műveltek szinten 7-8K volt, és 6-7K amikor csak diagnózist mondott
2012. okt. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

6ezer?! úristen

akkor nem tudom megműttetni... mert ugye még hozzájön a műtét ára..

igazából nem tudom mi kerül azon 6 ezerbe h ránéz és látja h a farka közepén egy dió méretű daganat van.

2012. okt. 3. 19:55
 13/17 anonim ***** válasza:
Pont ezért hivd fel mert valszeg az lesz hogy eleve műtétre foglalnak időpontot és egyből megcsinaljak. Csak hivd fel őket és beszéld le velük
2012. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

de örülök, hogy Pazárnak ilyen jó híre van :)

minket rendelési időn túl fogadott, mert az általa ajánlott időponthoz mért gyógyulási idő belelógott volna a nyaralásunkba, így bemehettünk egyből másnap. és mikor vittünk neki hálából bort, még ő jött zavarba. szuper orvos, és nagyon szimpatikus férfi.

keress rá, fent van neten a száma, nekem is telefonba megmondta, mennyi lesz.

2012. okt. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
én még Dr.Gráfot is tudom ajánlani
2012. okt. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod kifizetni az egyetemet, azért kérdezd még meg a Hungarovetet. Mi a világ végéről járunk oda degut műttetni.

Ők is egzotikusok, és nagyon ügyesen műt a Papp doktornő. Szóval felszerelés is van, meg hozzáértés is, és minden állatért úgy küzd, mintha a sajátja lenne. :)

[link]

2012. okt. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

köszönöm mindekinek! :)

ha minden jól megy, még a héten meg lesz műtve.

2012. okt. 4. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!