Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS a hörim lába eltört, mit...

SOS a hörim lába eltört, mit tegyek?

Figyelt kérdés
beakadt az itatóba,és most ferdén jár vele,ha jár akkor kifordul :"( . el akarom vinni állatorvoshoz,de ha ezt felhozom, a szüleim el kezdenek hisztizni,hogy nem azért járnak dolgozni,hogy a hörcsögnek jó legyen. házilag ezt meg tudom valahogy oldani?van esélye a hörimnek? hurkapálcával hogy tudom rögzíteni a lábát? mit adjak neki enni,hogy gyorsabban gyógyuljon?

2012. okt. 3. 20:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs zsebpénzed? Vagy nem tudsz kérni valakitől,nagymama/ tetsvér stb ? vidd el valahogy orvoshoz szegényt..
2012. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne kísérletezz!ÁLLATORVOS!!!
2012. okt. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Ha nem viszed orvoshoz max deformáltan fog összeforrni és akkor majd szerencsétlen jobb esetben is csak bicegve fog járni :(

Egyébként egy állat felelősség ezt jó lett volna ha a szüleid is tudják mielőtt megvették neked a hörit..

2012. okt. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el orvoshoz. Mondd el mi a helyzet. A legrosszabb, ami történhet, hogy elküld. De ha csak annyi, hogy helyre igazítja és rögzíti, ergo nem kell hozzá különösebb gyógyszer, meg költséges dolgok, szerintem segít.
2012. okt. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha van macskátok, akkor mutasd be neki:)

ok ez csak vicc volt. Sajnos valószínű hogy rosszul forr össze neki ha hagyod. Túléli persze, de később ahogy írták is, furán jár majd, hacsak mégis nem jól forr neki össze. Állatorvoshoz vidd el. Az a max egy két ezer bőven belefér. Az állattartás felelőséggel jár. Benne vannak az ilyenek, tudom... A bernáthegyinknek a lábát kellett műteni!

2012. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Amúgy abból kiindulva,hogy a gyógyszereket ,altatót stbt súlyra szokták számolni egy hörcsög kezelése nem lehet egetrengető összeg (szerintem).
2012. okt. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyit kér egy állatorvos a kezelésért, annyira nem lehet nagy összeg.
2012. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Inkább ne próbálkozz saját módszerrel, mert így is elég fájdalmas neki a dolog.. Legjobb lenne valaki hozzá értő, nem hiszem, hogy nagy összegről lenne szó az állatorvosnál.
2012. okt. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

ma is néztem,és be van neki dagadva :(

anyámnak mondtam, és erre megint összevesztünk...azt mondta mennyek és vigyem el,úgy sincs pénzem,stb...

meggyőzöm vhogy,és nagyon köszi a válaszokat <3

2012. okt. 4. 16:44
 10/18 A kérdező kommentje:

ok...most van elegem.apám közölte,hogy ez egy hörcsög,egy másikat veszek 500 ft-ért,nem ő szenved hanem a hörcsög és ha mégegyszer felhozom ezt,kivágja mindkét hörit. ezután sírni kezdtem,és erre rávágta,hogy soha többé nem lesz semmilyen állatom. lassan már a szökésen gondolkozok, nem hiszem el hogy ekkora zsugori szemetek a saját szüleim... oké,hogy nem vagyunk gazdagok,de 5 ezer...cigire persze mindig jut -.-"

áááá mind1,remélem minden megoldódik :|

2012. okt. 4. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!