Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörény vagy cukormókus?

Vadászgörény vagy cukormókus?

Figyelt kérdés

Sajnos figyelmetlen voltam és elszökött a görényem,már mindenhol kerestük,de úgy látszik nem lesz meg :'(

Nagyon megszerettem és ahogy nézem a képeit és visszaemlékszem rá mindíg nagyon szomorú vagyok.Arra gondoltam,talán egy másik göri segítene feldolgozni ezt a veszteséget.De a szüleim nem szerették a szagát.A ketrece az udvaron volt,de sokszor bevittem játszani és olyankor panaszkodtak a szagára (én is éreztem,hogy büdös de én annyira szerettem a kis rosszcsontot,hogy nem érdekelt. Egyébként a szag a lakásból szellőztetéssel nyom nélkül elillant 5 perc alatt)és ezért mondták,hogy válasszak másik állatot én a cukormókust találtam (a kis cukipofit),de félek,hogy nem nekem való mert igényes és nehéz tartani (tényleg így van?). Szerintetek mit tegyek?? :(



2012. okt. 3. 22:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A görénynél nincs aranyosabb állat. Én belepusztulnék, ha az enyém elszökne, ezért nagyon vigyázok arra, hogy ne találhasson menekülési útvonalakat.

Én is arra voksolnék, hogy fogadj örökbe egy "megunt" görcit, és tegyél fel valami plusz "védelmi rendszert" a ketrecre, hogy ne tudjon meglógni.

Nekem volt egyébként csincsillám anno. Én nem nagyon szerettem őket. Aranyosak, de nem az az igazi nekem való állatka. Összesen 3 volt. Az első sajnos hőgutát kapott, egy állatorvos se tudott segíteni. Aztán kaptam 2 másikat "kárpótlásként". Az egyik nagyon szelíd volt, a másik viszont harapós. A plusz poén, hogy azt hittem, mindkettő fiú, és amikor elköltöztek egy ismerősömhöz, aki tapasztalt csini tartó volt, kiderült, hogy mindkettő lány. :D

2012. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!