Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Télen hogyan tartsam melegen...

Télen hogyan tartsam melegen a patkányaim?

Figyelt kérdés
Vannak puha bújóik, de nem hiszem hogy az elég lesz, elég rossz a fűtés. Volt régen agámám és megmaradt a fűtőszál amit a homokba kellett rakni. Szerintetek az jó lenne nekik ha egy rongyba takarva betenném a ketrecükbe? Félek hogy megrágják.

2012. okt. 8. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A rongyot biztos megrágnák. Hány fok van amúgy nálatok? Mert a patkányoknak nem kell olyan meleg, mint pl az agámának, sőt, a hideget általában jobban bírják, mint a meleget.
2012. okt. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
15 és 20 fok között mozog kb. Abból gondolom hogy fáznak hogy nagyon felfújják a bundájukat és összegömbölyödnek, a mancsaik is hidegek.
2012. okt. 8. 23:31
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk most még annyira nem vészes, én a tél miatt aggódom.
2012. okt. 8. 23:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is kb ennyi szokott lenni, és jól érezték magukat, csak a huzatot nem bírják. Esetleg annyit lehet még tenni (bár nem tudom, hogy hol tartod őket), hogy a ketrec/terrárium ne az ablak közelében legyen, és ne is közvetlenül a falhoz tolva, és a földön se, vagy ha a földön van, akkor hungarocellt rakni a ketrec alá.
2012. okt. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha hozzászoknak a télhez, kevésbé fognak fázni, mint te, de engem is izgat egy pocakmelegítő ötlete. Főleg a beteg állatoknak gyakran jól jönne.


A klasszikus megoldás az izzószálas izzó. A nem takarékosak főleg fűtenek, mellesleg világítanak, egy függőágyat prímán lehet vele a ketrecen kívülről napoztatni... És fűteni sötétre festve is fűt, csak még kevésbé világít.


A fűtőszálat pedig egy homokkal megtöltött fém sütis dobozban tudom elképzelni...

2012. okt. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. okt. 10. 02:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!