Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jól tartom a hörcsögömet?

Jól tartom a hörcsögömet?

Figyelt kérdés

Itt van néhány videó: Mondjátok el ha valamit nem jól csinálok :D

http://www.youtube.com/watch?feature=youtube_gdata_player&v=..

http://www.youtube.com/watch?v=YMfYbuvLLF8

http://www.youtube.com/watch?v=4on1cBsrWTs


SZÓLJATOK HA TI VALAMIT MÁSHOGY CSINÁLNÁTOK :D


2012. okt. 30. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk ezekből a videókból csak azt látom, hogy cuki a hörcsög és hogy tetszik a ketrece-legalábbis az a része, ami látszik a felvételeken. :).

Ja igen, jó, hogy van kereke, és én nem tenném ennyire a radiátor közelébe a ketrecet.

2012. okt. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azért raktam mert ottvan az ablak ot látszik a videó am nem ott van :d
2012. okt. 30. 13:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem írtam semmit a radiátorról:)
2012. okt. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nembaj :D
2012. okt. 30. 14:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit ducinak tűnik és talán egy picivel nagyobb kereket is beszerezhetnél neki, hogy ne essen ki belőle és kényelmes legyen a gerincének is.(ne kelljen úgy homorítania)De amúgy szép a ketrece és aranyos :) Játsz vele sokat és biztos nagyszerű kis társad lesz.
2012. okt. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a kereke szerintem is kicsi, nagyobb méretű kellene neki. és igencsak pufi :) a kajájából szedd ki a kukoricát és a szotyit. több zöldség és gyümölcs :) és hogy ne unatkozzon szerezz be valami cseresznye vagy barack/kajszi ágat amin tud dolgozni :) az enyém a szárazkenyeret is szereti. látom a rudacska be van lógatva. ez jó dolog sokáig elfoglalja vele magát, nálunk mondjuk a kerek verzió volt a kedvenc :D

jah igen szeret fészket építeni a höri, szóval adj neki szénát is :) az enyém az egész házát kibéleli vele és körbe szigeteli kívülről is télire (kívül forgács, belül széna :D) pedig nincs hideg, de ösztön :)

és ezt a műanyagcsövet szerintem vedd ki, sok rossz kritikát olvasok arról, hogy a lyukacskák ellenére olyan rossz a szellőzésük, hogy belefulladhat a hörcsög ha elalszik félúton (az enyém még nyalakodás közben is képes beszunyálni)...bár fene se tudja de én nem kockáztattam. annyi más dologgal le lehet kötni egy hörcsögöt :)

ilyen apró finomításokkal boldog élete lehet.


kimaradt: zöldségből a magas keményítő tartalmúakat kerüld ilyen pl a krumpli is. nálunk az nagy sláger, imádja a hörim de nem ehet sokat mert nagyon hizlal :) gyümölcsből meg a magas cukortartalmúakat és a banánt (ezt vegyszerrel érlelik, ezért nem tesz túl jót a kis hörcsögszervezetnek). de persze ha leadja a kis pufiságot kaphat már magasabb cukortartalmú gyümit is. ezekre rá tudsz guglizni :)


amúgy mivel eteted? mit adsz neki nasiként? magától nem hízik meg egy hörcsög (látványosan legalábbis...nálunk is vannak husisabb napok, de azok se tartanak sokáig...attól függ meddig tartanak, hogy mennyire lustizik be Ő Szörpsége), mivel lekerekezi amit megevett...szerintem valami baki lesz az étrendjében...

2012. nov. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Amit láttam belőle szerintem igen!
2012. nov. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

szerintem a hörcsögöd teljesen egészséges

jól fut és úgy eszik ahogy kell

nekem is volt egy hörcsögöm és az fehér volt és a hátán meg egy szürke csík volt de meghalt

2012. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tökéletes minden. Biztosan nem unatkozik. :)
2012. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!