Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm nagyon agresszív,...

A hörcsögöm nagyon agresszív, és már nem szeretném tovább tartani, szeretnék tőle megválni, mit ajánlotok? Ha kivinném egy erdőbe akkor ott tudna éldegélni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem élne meg kint,nem tudna elbújni a ragadozók elől. Sztem vidd be egy állatkereskedésbe, és hagyd ott. Mondd el, hogy milyen, hátha így is kell valakinek.
2012. okt. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem nem! Ezt ne csináld kérlek!!!Tegnap Degut vagy futóegeret akartak ki rakni.... Hirdesd meg ingyen vagy vidd be egy állatkereskedésbe
2012. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Egyértelműen nem. Nézz utána és szelídítsd meg. Ja, akkor felelős állattartó lennél...
2012. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

nyilván nem tudna pár naptál tovább ...

de ha nem tudod oda adni vkinek akkor nincs más választásod, de az erdőbe megeszik a vadállatok

2012. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 hello xp ***** válasza:
0%
lökd ki a kukába a többit a macskák elintézik
2012. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális vagy? Dehogy tudna. :( Ezek háziasított állatok, erdőben egy napot sem bírnának ki. Egy állatkereskedésbe vidd el! De nem nehéz megszelídíteni sem őket, nekem most kettő van, de volt, hogy négyen voltak, és mind kezesbárány! :) Sokat kell eleinte beszélni hozzájuk. Esetleg vedd ki vastag kesztyűben és simizd úgy! Utána fokozatosan áttérhetsz a kezeddel való simire.
2012. okt. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megfagy szerencsétlen, nagyon hidegek az éjszakák... Nálunk az állatmenhely is befogad ilyen "megunt" hörcsögöket.
2012. okt. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
értem én, de ez egy VÉRHÖRCSÖG!!!!!!!:D
2012. okt. 31. 15:31
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt vad hörcsögöm...de még sem adtam fel..próbáltam kézből etetni de először mindig a kezembe csípett vagy harapott..de én be is vittem állatkereskedésbe..



Ezt csak azért, hogy érezd a tőörődést:

Mond meg hol laksz..legnagyobb minuszokba pucéran kiviszlek 1 erdő szélére, hogy haza se találj..milyen lesz? :) Élvezni fogod...:)



Kb a hörcsögnek is ugyan ez lenne :)

Úgyhogy állatkereskedés..vagy hirdesd meg..

2012. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
azóta megoldódott a probléma, a barátom anyukája hazaviszi magukhoz!:)
2012. okt. 31. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!