Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vajon milyen betegsége lehet?...

Vajon milyen betegsége lehet? Haldoklik?

Figyelt kérdés
Az egerem 3 éves, lehet hogy most már csak azért ilyen, mert haldoklik, viszont ha csak egy betegség lehet, akkor sajnos nem tudom mit kezdjek vele. Az első hozzászólásomban fogok linkelni róla egy videót. Ha lehet nézzétek meg, adjatok tippeket, hátha van még remény. Köszönöm szépen előre a válaszokat!
2009. aug. 11. 14:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=j1I2uKLG-MA


Ahogy ígértem, a link itt van. Nézzétek meg...

2009. aug. 11. 14:13
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Istenem szegény:(((

Szerintem nem osk van már neki hátra:((( Sajnálom!

Az én japán táncolóegerem két és fél évesen lebénult a hátsó lábaira. Nem bírtam nézni ahogy szenved, másnap elvittem elaltatni. Ez a leghumánusabb.

Mindenképpen vidd el orvoshoz ma vagy legkésőbb holnap! Ha nem tudja meggyógyítani véget tud vetni a szenvedéseinek:(((

2009. aug. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jajj szegény. Vidd el állatorvoshoz
2009. aug. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Úr Isten szegényke....nagyon sajnálom....szerintem is nagyon szenved, én elaltattatnám....
2009. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jelenleg kb a csőd szélén állok, de azért megkérdezném, budapesten belül mennyiért altatnak egy egeret?
2009. aug. 11. 14:25
 6/11 anonim ***** válasza:
nálunk a cicát 2500ft.Akkor egy egeret kb.1000ft.
2009. aug. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sajnos a közelben lévő állatorvos valamiféle ünnepi szabadságon van, és mire felértünk hogy megnézzük a neten van e más lehetőség, itthon sajnos elpusztult. Ástunk a hátsó kertben neki egy kis gödröt, szépen beletettük. Köszönöm a válaszokat azért, sokat segítettek, főleg hogy még azt gondoltam, senkit nem fog érdekelni egy egér. Örülök, hogy nem szenvedett tovább.

Most már csak a boldog pillanatokra emlékezünk!

2009. aug. 11. 15:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Szívből sajnálom az egérkédet! :(
2009. aug. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom szegényt.Mindenképpen vidd el állatorvoshoz!
2009. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok.Bocsi de csak a kérdést olvastam el és most néztem, hogy már halott szegény.
2009. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!