Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » éjszaka a másik szobába lehet...

éjszaka a másik szobába lehet lesz tartani hörcsögöt vagy nagyon hangos teremtmény?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ. Én vele aludtam egy szobában, engem nem zavart a zörgése, a forgács fúrkálása. Valakit zavar. Ezt csak te tudod, ha eltöltöttél vele minimum két három éjszakát.
2012. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ. Azért nem olyan hangos, aki kiakad tőle, az is a halk, de folytonos neszezése miatt. :D

Én is tudtam tőle aludni, a szobatársam bezzeg nem.

2012. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 patkánnyal meg egy hörcsöggel alszok egy szobában, nem mondom hogy érdekli őket, hogy aludni akarnék, de meg lehet szokni hogy zajonganak. Engem már nem zavar. A hörcsög azért milliószor halkabb mint mondjuk két patkány. A höri szinte egész este csak a kereket tekeri, tehát egy halk kereket kell venni. Ez fontos kellék, jól kell választani.
2012. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!