Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalac éjszaka csak...

A tengerimalac éjszaka csak az itatóval hangos vagy mással is pl:alma rágás ketrec rágás visítás ez mennyire hangos?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem az itato a leghangosabb,de a rágcsálás is hallatszik meg a forgácsban valo zizegése is egyszoval minden.
2012. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és 2 zárt ajtó mögül is?
2012. jan. 7. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy nem.

Halatszik mikor rág meg mocorog de az a leghangosabb miko az itatóval csörög.

Este nem nagyon szokott visítani....

2012. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a hálószobában van két tengerimalac és nagyon könnyen lehet mellettük aludni. Még néha nyugtató is, hogy nem az a kísérteties csend van, hanem halk! motoszkálás. Ha minden nap ugyan akkor adsz nekik enni és lefekvés előtt (is) feltöltöd az itatót meg a szénarácsot akkor nem fog rácsot rágni.

Két ajtón keresztül meg semmit nem fogsz hallani.

2012. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. A malackám a konyhába lenne és 6 méterre van az ajtó csak féltem hogy felfog kelteni .
2012. jan. 8. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!