Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a tengerimalacom...

Mi baja lehet a tengerimalacomnak? Meg tudom valahogy gyógyítani? Ti voltatok már így?

Figyelt kérdés

Hasmenése van szegénynek. Kb. egy hete vettem először észre, de akkor azt hittem, hogy túl sok káposztát evett, és aztán el is múlt. Ma viszont fo*ott (bocsánat a kifejezésért) 3 nagy kupacot, és le is van fogyva. Enni eszik rendesen, de ha simogatom, érezni lehet a gerincét, szóval fogyott.

Mit csináljak? Ti voltatok már így? Mit adjak, vagy mit ne adjak neki enni?



2012. nov. 8. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok szénát,kevesebb gyümölcsöt,tiszta vízet.És ha holnapig nem javul állatorvoshoz vele!
2012. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak szénát és vizet kaphat! Semmi mást,amig megy a hasa. Bio-lapis port vehetsz neki állatpatikában. Vagy egy pici darab széntablettát vizben feloldva. Napi 4-5 csepp C vitamint is adj neki. Ezeket lehet házilag megtenni. Ha nem javul,mindenképp orvos. Én malacomnál is ez volt,de neki étvágya is alig volt. Én sárgabarackot adtam neki,valószinű attól ment a hasa. Szerencsére pár nap alatt rendbe jött. Új kajától is lebetegedhetnek,arra vigyázni kell,hogy minden új kaját fokozatosan,kis adagokban kell bevezetni. K betűs zöldeket egyáltalán nem szabad nekik adni. Na meg sárgabarackot se,most már én is tudom...
2012. nov. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

POntosan azt add neki amit az első írt!

A sok zöldség és gyümölcs kíváló vitamin forrás,de inkább több szénát adj neki.

2012. nov. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megfogadom a tanácsaitokat. De állatorvoshoz is elviszem a biztonság kedvéért, mert pont ma fog rendelni.
2012. nov. 8. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!